Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na wzmocnienie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 10:10 pm    Temat postu: wzmocnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mniałam ten sam problem . Polecam maseczkę oto składniki nafta kosmetyczna zwitaminami żółtko cytryna i to wymieszć razem potem na suche włosy wcierać opuszkami palców przez pietnaście minut potem załozyć folie okręcić ręcznikiem trzymać 30 do 40 minut potem zdjąć i umyć włosy . to jest bardzo skuteczne i potym szybciej rosną włosy stają się gestsze i lepiej się układają wcierać dwa trzy razy w tygodniu . wymaga to dużej cierpliwości ale widać efekty .
następnie czarna rzepa to jest kuracja dla ludzi o mocnych nerwach bo ta mieszanka na włosach szczypie . zetrzeć czarną rzepe wycisnąć i sok wcierać we włosy i zostawić na dwie godziny po pierwszym razie widać efekty . potem kapsułki skrzyp polny silika i to tyle
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sekrecik88



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 228

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zagranica
PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hay co mam zrobic z bardzo suchymi wlosami w tamtym roku bylam na sciaganiu koloru z calych wloskow i do dzis mam je suche:(( uzywam roznych odzywek ale nie pomagaja kiedy sczesto prostowalam wloski ale przez ta susze nie robie tego zdaza mi sie tylko na wazniejsze wyjscia moze znacie jakies domowe odzywki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziewuszki Very Happy
Przeczytalam wszystkie wasze posty i musze przyznac ze tez jakis czas temu mialam z wypadaniem, rozdwajaniem, matowieniem i suchoscia wlosow problem Rolling Eyes Dodam ze regularnie farbuje moje wloski.
Wiec pierwsze co polecam szampony Herbal essences, sa naprawde bardzo dobre i maja przecudne zapachy. Ponadto rewelacyjne i dlugotrwale efekty daje odzywka do wlosow Wax dostepna w aptece za 15-24zl.Tylko co do odzywki jest jedna zasada: powinno sie ja robic co drugie mycie, dobrze wetrzec w skore glowy i wlosy, trzymac na wlosach 20-30minut, i w cieple bo to wspomaga jej dzialanie i na koniec owinac wlosy recznikiem najlepiej cieplym (mozna go rozgrzac na kaloryferze).
Ponadto polecam wcierke z rzepy. Wciera sie ja codziennie w skore glowy, najlepiej na noc (bo ma niezbyt przyjemny zapach) ale do rana zapaszek wywietrzeje Wink
Co Do tabletek na wypadanie to mnie zadne nie pomagaly Rolling Eyes
A i jeszcze jedno odradzam zakup tabletek na wypadanie wlosow Vitapil, sa beznadziejne Exclamation Wypadanie mi sie po nich wrecz nasililo Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 1:52 pm    Temat postu: pielęgnacja paznokci i włosów. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie odnosnie paznokci. Od kilku miesiecy mam bardzo slabe paznokcie Sad rozdwajaja mi sie okropnie. I lamia. Skorki tez sa brzydkie wokol. Bralam juz witaminy na wzmocnienie ( wyciag ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy - herba equiseti). Nie jest to co prawda ta "prawdziwa" skrzypowita..tylko pani w aptece mowila ze jest to jej odpowiednik troche tanszy. Wzielam juz w sumie 2 opakowania i srednio mi to pomoglo. Dodamze wlosy tez mi wypadaja. Oststanio kupilam tez sobie taki olejek w aptece do wcierania w plytke paznokcia. Mysle ze jakas tam poprawa jest.

MOje pytanie brzmi: co mam jeszcze kupic zeby mi pomoglo? Skrzypowite te prawdziwa co reklamuja ciage w TV?

Wogole jakie witaminy sa odpowiedzialne za paznokcie i wlosy w pokarmach? Co trzeba jesc? bo dieta tez jest pewnie wazna.. pozdrawiam Smile
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na włosy:
http://www.biomedical.pl/forum/wypadajace-wlosy-vt2424.html
http://www.biomedical.pl/forum/cos-na-wzmocnienie-wlosow-vt2400.html

wit. H - biotyna (mleko, warzywa, mięso, żółtka jaj, orzechy), wit z gr B (banany, kiełki, drożdże piwne, buraki, wątróbka), wit C, koenzym Q10 (strączkowe), antyrodnikowe A+E

co do preparatów, to jest tego na rynku tak dużo, że nie jestem w stanie Ci nic polecić, bo nie stosowałam. słyszałam tylko dobre opinie o skrzypie i merc specialu.

z kosmetyków do paznokci to ja jak nie przepadam za firmą avon, to wszystko do rąk i paznokci mają rewelacyjne. zwłaszcza seria hand and nail w białych opakowaniach - odżywka na skórki do wcierania, taka odżywka na same paznokcie która się wchłania w płytkę we flakoniku jak lakiery (nie zasycha jak lakier). to są bardzo dobre rzeczy.
poza tym musisz dbać o to, żeby dobrze je piłować. nie pilnikiem metalowym (tylko papierowym lub szklanym) i nie centralnie tylko tak trochę podkładając pilnik pod wystającą część płytki.
wszystkie prace domowe (zmywanie, sprzątanie itp) najlepiej rób w rękawiczkach.

o włosach się nie rozpisuje, bo już dużo zostało napisane w innych tematach poza tym ja nie bardzo dbam o włosy a dłonie, stopy i paznokcie to moja fobia i to są części ciała u mnie najbardziej zadbane ze wszystkich Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiec wczoraj kupilam w aptece preparatbelisse - takie w rozowym fajnym opkaowaniu. Pani w aptece powiedziala mi ze teraz od 2 tygodni kobiety kupuja ten produkt czesciej niz skrzypowite Smile czytalam sklad i jest tam duzo wotamin (te co wymienilas Emilka). Zobaczymy czy pomoze. Bo jak skoncze brac cale opakowanie to trzeba zrobic przerwe co nie??

a co do wlosow to jeszcze ide do fryzjera dzis podciac wlosy bo juz nie bylam kilka miesiecy i byc moze wzmocnia sie tez Smile dzieki za porady Wink
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odżywkę do paznokci (tak doraźnie) to mi pomaga taka z Rossmanna, bodajże z serii "lovely" z pyłkiem diamentowym Smile Albo moczenie paznokci w ciepłej oliwie z oliwek raz w tygodniu Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiasmierdzi



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 4:52 pm    Temat postu: jak wzmocnić włosy, co jesc, jaką diete stosować? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc:D mam 13 lat i prostuje wołosy wiem, ze to troche głupie ale okropnie wyglądam w kręconych... włosy mam słabe wypadają mi bardzo chciał bym je wzmocnic prosze o rady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dante11



Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jak miałam problemy z wypadającymi włosami (wyłaziły garściami) to mama mi kupiła taki zestaw tabletki+szampon ha-pantoten. fakt, że trzeba było tego używać regularnie i przez dłuższy okres (ja chyba brałam z pół roku te tabletki) ale było warto, bo już długi czas nie mam z włosami żadnych problemów. warto zainteresować się właśnie tabletkami, bo mają bardzo dużo różnych minerałów i witamin potrzebnych do regeneracji włosów od wewnątrz - szampony i odżywki pielęgnacyjne poprawiają jedynie ich wygląd "od zewnątrz".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a powiedz jaka cena tego zestawu i gdzie go można dostac?? w aptece??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group