Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Coś na wzmocnienie włosów

Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 1:17 pm    Temat postu: Coś na wzmocnienie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zakupiłam Skrzypovitę, bo włosy mi wypadają. Zobaczymy jaki będzie efekt.
Skrzypovita kosztuje około 18-20 zł. Ja zapłaciłam 20 zł, bo akurat jakaś edycja limitowana była, z jakimiś kremami.

A znajoma poleciła mi na ten problem... olejek rycynowy, mówi, że miała to samo, a pomógł jej niesamowicie.

Olejek kosztuje aż 2 zł Very Happy nie wydatek, a może pomóc.

Jeśli ktoś stosował te miksturki, niech podzieli się wrażeniami. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:20 pm    Temat postu: Re: Coś na wzmocnienie włosów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest dobrać
odpowiednią odżywkę do włosów..
w zależnosci od struktury włosa..
oczywiście ponoć "mikstury" przynoszą pozytywne rezultaty,
ale nie zawsze dysponuje się czasem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi tez włosy wypadaja jednak juz coraz mniej ..Biore skrzyp+pokrzywa (trzeba zazywac 3 miesiace ) ..W moim przypadku powodem byl nie wlasciwy szampon , uzywalam sunsilków jednak zmienilam na wzmacniajacy fructis do włosow bez zycia Smile widoczna jest duza poprawa..Dzisiaj tez bylam wlosy podciac - ok 4cm i jest juz prawie ok Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"szampon do włosów bez życia" Very Happy
jak to reklama wpływa na człowieka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pisze szampon do włosow cienkich i bez zycia Very Happy .Do odzywek nie mam zaufania ostatnio kupilam z zjaji i mi jeszcze wiecej wlosow wypadlo Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozjaśniasz włosy?
albo farbujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfetka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 6:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie farbuje i nie rozjasniam...No ale moge juz oficjalnie powiedziec ze wlosy wogole nie wypadaja.. Laughing Duzo pomógł mi szampon wzmacniajacy i te podciecie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wogole jestem sceptyczna co do firmy Ziaja. Niejedna z moich kolezanek probowala tych produktow i zadna nie byla zadowolona. Ja uwazam ze odzywka do wlosow to koniecznosc.Jak dla mnie najlepsze sa Pantene. I zauwazylam ze odzywki splukiwane dzialaja lepiej niz te bez splukiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ziaja ma dobre produkty brazujace ale co do szamponow to przestalam stosowac bo jakies takie dziwne Confused Skrzypowita jest super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czokata



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 11:51 am    Temat postu: Antyreklama :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kupujcie Humavitu, bo nic nie daje.

Ostatnio zmieniony przez czokata dnia Pon Sie 27, 2007 1:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group