Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

controloc 20...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotek2121



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 03, 2010 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj miałam już rurę i tak mną szarpało że 4 razy próbowali w końcu sama ją sobie wyrwałam i uciekłam:/ tak to w skrócie wglądało, ja mam odruch przy szczotkowaniu zębów a co dopiero rura. Tchórz jestem masakra ze mną serio Smile idę jutro do lekarza powiem mu co Mi tutaj przykazano i mam nadzieję że da mi wszystkie skierowania . Bardzo dziekuje. Jutro napisze co doktor powiedział :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orland



Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 20, 2010 1:34 pm    Temat postu: controlc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Witam.No to wychodzi na to,ze lekarze podejzewaja u Ciebie to samo co stwierdzili u mojego meza,czyli przepukline zoladkowo jakas tam/nie pamietam nazwy/,nadzerki i cos jeszcze.Przy nie leczeniu tych schorzen moze dojsc do wrzodow zoladka,a nawet nowotworu.Moj maz juz dwa razy poddal sie gastroskopii i dzieki Bogu po tej drugiej zostala juz tylko ta przepuklina,ale zeby calkowicie sie jej pozbyc to trzeba wykonac operacje.Poza tym moj maz odczuwal czesto zgage,a to zdarza sie czesto przy tej przepuklinie,/nie wiem czy Ty tez masz takie objawy?/i dlatego ma zakaz picia piwa,wina itp.,najlepiej pic alkohole wysokoprocentowe,takie jest zalecenie lekarza.
Na Twoim miejscu radzilabym wkoncu wykonac ta gastroskopie,nie jest to przyjemne,ale przynajmniej dowiesz sie co Ci dokladnie dolega.
Zycze zdrowka.Pozdrawiam.Aga.


Większych bzdur nie słyszałem jak ta, że lekarz zaleca w chorobie wrzodowej picie alkoholu wysokoprocentowego !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotek2121



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Wam !
Wyprosiłam w końcu u lekarza by mi dał skierowanko na wszystkie badania i tak:
biochemia
alat 14 u/i [4-29]
cholesterol 164 mg/dl [120-200]
kreatynina 0,75 mg/dl [0,5-0,9]
eGFR (MDRD) 100 ml/min [75-120]
glukoza 84 mg/dl [70-110]

Hematologia
ob 3mm/h [3-15]

Morfologia
WBC 6,8 [4-10]
RBC 4,40 [3,5-5,8]
HGB 13,7 [11,5-17]
HTC 40,3% [33-52]
PLT 326 [150-400]

Wskaźniki czerwonokrwinkowe
MCV 91,6FL [79-97]
MCH 31,1PG [27-34]
MCHC 34,0 g/dl [27-36]


Immunochemia
TSH 3,160 [0,27-4,20]

Takie otrzymałam wyniki.
Nadmienię że 2 dni wcześniej odstawili mi controlock bo po ni m czułam się fatalnie wszystko mnie bolało. Potem miałam strasznie objawy abstynencyjne masakra jakas . teraz nie jem już controlocku 2 tygodnie mam lajtowe zgagi jak sobie pojem i się za wczesnie położę, nie moge pić mleka, herbaty ani np lipton ice tea czy neste bo mnie tak ściska a po mleku to mam odjazd. Trochę mnie tak w zołądku ściska ale już mnie całe nadbrzusze przynajmniej nie boli. Trochę mnie popiecze czasem mam taką solankę i rzadko zgagę taką poważną. Nie wiem co dalej mam iść po nowe leki czy co robić? Boję się tej gastroskopii i chyba mnie do tego nikt nie namówi. Helicobacter tez mam ujemny i powiedzcie czy perzy takich wynikach krwi można mieć wrzody? Czy to jednak nerwica? Powiem że bardziej boli mnie po kłótniach nawet kilka dni po że nawet nie wiem od czego to, bo jak jest spoko to nawet jest ok tylko lajtowo podpieka.

Pomóżcie plis
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kotek2121
ja w wynikach nie widzę niczego nieprawidłowego. wszystkie parametry mieszczą się w normach Smile
moja siostra , babcia , wujek też cierpieli na straszne zgagi i bóle żołądka.
zaczęli pić wodę leczniczą Zuber- jest jej kilka rodzajów. przeszło im po wodzie jak ręką odjął. siostra już nie pije , zgaga nie wróciła.
babcia i wujek piją ją nadal- profilaktycznie.
jeśli nie chcesz pakować się w kolejną chemię spróbuj tej wody.
może Tobie też pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotek2121



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezki dzięki Gosia a gdzie taką wodę można kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

np w aptece. albo sklepie zielarskim. czasem widuję ją także w hipermarketach typu Auchan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotek2121



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej to znowu ja .. wiecie co kupiłam tą wodę i matko aż 5 litrów w jakimś takim woreczku zadowolona z bólem brzucha przyniosłam ją do domku Smile Pojadłam śniadanie bo brzucho bolał no i nalewam wodę do szklanki według opisu i haha wiecie co ta woda śmierdzi jak woda z bajora hahahahaha nieźle się uśmiałam. Ale to nic smakuje chyba gorzej niż pachnie. Gosia ale będę ją piła małymi łyczkami by się nie zcheftać bo jak ją poleciłaś to to moja ostatnia deska ratunku Smile oby mi to śmierdzidło pomogło bo już nie wiem sama. Nie będę mogła nikomu chuchać bo się przewróci haha normalnie mi się humor poprawił jak to powąchałam haha

Dodano po 1 godzinach 17 minutach:

Spoko jestem po 1 -wszej szklance i powiem że jakoś nawet lepiej Smile Gdy naciskam na dołek mostkowy to nie boli a rano bolało dość bardzo Smile Jak mi to pomoże Gocha to cię wyściskam chyba ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie . zapomniałam dodać, że śmierdzi i smakuje okropnie. sama kiedyś próbowałam.
i mam nadzieję, że pomoże tak jak pomogła moim bliskim Smile
tylko nie wiem czy moja siostra i babcia nie piły jej rano na czczo, jak dopytam to Ci napiszę jak lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group