Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

controloc 20...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno gastroskopia to wcale nie takie straszne badanie,moj maz byl dwa razy i jakos nie zrobilo to na Nim wiekszego wrazenia.Zycze powodzenia i zdrowka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rbles



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja biore controloc już 2 lata.
Nie umiem zdecydować się na zabieg. - zdania są podzielone.
Znam przypadki, gdzie po zabiegu nic się nie zmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vioczar



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi lekarz z klolei przepisal nie 20 a 40 czy ktos z was wie jaka jest roznica pomiedzy wlasnie ta 20 a 40? doleglwosci mam od 5 lat a controloc biore od dwoch miesiecy
czy ktos z was stosuje ten lek dluzej i jakie sa skutki?
dzie za odpowiedz
pozdrawiam wszystkich z bolem brzucha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Controloc 40 ma silniejsze dzialanie niz 20,moj maz juz od ok roku bierze wlasnie 40 ze wzgledu na czesta zgage,ale najlepsze jest to,ze jeden lekarz mowi ze bedzie juz musial brac ten lek do konca zycia,a inny zkolei ze po dwoch m-cach powinno sie go odstawic.Tak wiec nie wiadomo co jest prawda,wlasnie poszukujemy dobrego lekarza ktory powie co dokladnie robic.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nozika



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 28, 2008 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Witam.No to wychodzi na to,ze lekarze podejzewaja u Ciebie to samo co stwierdzili u mojego meza,czyli przepukline zoladkowo jakas tam/nie pamietam nazwy/,nadzerki i cos jeszcze.Przy nie leczeniu tych schorzen moze dojsc do wrzodow zoladka,a nawet nowotworu.Moj maz juz dwa razy poddal sie gastroskopii i dzieki Bogu po tej drugiej zostala juz tylko ta przepuklina,ale zeby calkowicie sie jej pozbyc to trzeba wykonac operacje.Poza tym moj maz odczuwal czesto zgage,a to zdarza sie czesto przy tej przepuklinie,/nie wiem czy Ty tez masz takie objawy?/i dlatego ma zakaz picia piwa,wina itp.,najlepiej pic alkohole wysokoprocentowe,takie jest zalecenie lekarza.
Na Twoim miejscu radzilabym wkoncu wykonac ta gastroskopie,nie jest to przyjemne,ale przynajmniej dowiesz sie co Ci dokladnie dolega.
Zycze zdrowka.Pozdrawiam.Aga.
mam takie pytanko, mialam gastroskopie, lekarz wykrył u mnie przepukline, zapalenie refluksowe przełyku i nadżerki, dostałam controloc 40 na miesiac i na tym właściwie moje leczenie ma się niby skończy, bo lekarz powiedzial, że tego się nie leczy i muszę z tym życ, a z tego co widze, jednak są na to jakieś sposoby, mam już mętlik w glwoie, a dodam, że męcze sie okropnie juz drugi miesiac;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziwne podejscie lekarza,przede wszystkim powinnas dostac antybiotyki na te nadzerki i na zapalenie,dodatkwo wlasnie controloc i po jakims m-cu powinnas zrobic druga gastroskopie,zeby miec pewnosc,ze cokolwiek zostalo wyleczone.Natomiast jesli chodzi o przepukline to rzeczywiscie na nia lekarstwa nie ma,jesli bardzo Ci ona dokucza to jedynym sposobem jest operacyjne jej usuniecie i podobno tez nie ma 100% gwarancji,ze potem sie nie odnowi.Pisze to co powiedzial lekarz mojemu mezowi.A jakie masz dolegliwosci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nozika



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
Bardzo dziwne podejscie lekarza,przede wszystkim powinnas dostac antybiotyki na te nadzerki i na zapalenie,dodatkwo wlasnie controloc i po jakims m-cu powinnas zrobic druga gastroskopie,zeby miec pewnosc,ze cokolwiek zostalo wyleczone.Natomiast jesli chodzi o przepukline to rzeczywiscie na nia lekarstwa nie ma,jesli bardzo Ci ona dokucza to jedynym sposobem jest operacyjne jej usuniecie i podobno tez nie ma 100% gwarancji,ze potem sie nie odnowi.Pisze to co powiedzial lekarz mojemu mezowi.A jakie masz dolegliwosci?
no wlasnie tez mnie zdziwilo podejscie lekarza, tym bardziej, ze czytalam troche na ten temat i jak zauwazylam te dolegliwoscie sie leczy. Jesli chopdzi o moje dolegliwosci to przede wszytskim bol po kazdym posilku, czeste nudnosci, zgaga, uczucie przepelnienia. Dodam ze controloc niewiele pomaga. Nie wie4m co teraz robbic, czy isc z tymi wynikami do innego lekarza? czy czekac az controloc zacznie dzuialac? aha biore go od ponad 3 tygodni, a dolegliwosci mam juz od ponad dwoch miesiecy:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

controloc juz powinien dzialac,przynajmniej tak bylo w przypadku mojego meza,ale tez za dlugo nie mozna go brac.ja bym Ci radzila wybrac sie do innego lekarza,moze ten drugi bedzie bardziej kompetentny.Moj maz tez wlasnie nie wie co ma robic dalej,bo kazdy lekarz mowi co innego,a dolegliwosci ma jak nie zazyje controlocu i to 40,bo 20 na Niego nie dziala,tez musi znalezc jakiegos lekarza ktory poprowadzi Go odpowiednio,a o takiego to niestety trudno... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nozika



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
controloc juz powinien dzialac,przynajmniej tak bylo w przypadku mojego meza,ale tez za dlugo nie mozna go brac.ja bym Ci radzila wybrac sie do innego lekarza,moze ten drugi bedzie bardziej kompetentny.Moj maz tez wlasnie nie wie co ma robic dalej,bo kazdy lekarz mowi co innego,a dolegliwosci ma jak nie zazyje controlocu i to 40,bo 20 na Niego nie dziala,tez musi znalezc jakiegos lekarza ktory poprowadzi Go odpowiednio,a o takiego to niestety trudno... Sad
ja tez bore 40:( wlasnie sie zarejestrowalam prywatnie do podobno dobrego gastrologoa, moze ten mi cos poradzi i dowiem sie wreszcie jak to leczyc, w kazdym bardz razie dziekuje za odpowiedz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co.Zycze zdrowka :)Napisz co Ci powiedzial lekarz jak juz bedziesz po wizycie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group