Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 8

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juhuuuu laseczki Ania napisala, ze nie ma problemu i sprzeda mi po listku Smile
Tak wiec jutro przelewam jej na konto kaske 65 zl Very Happy i biore od nastepnego cyklu Smile ale mi sie humorek poprawil Very Happy
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotko, to cudowna wiadomość Razz
Wspaniale! Widzisz, wszystkie Ci pisałyśmy, że na pewno sie w końcu odezwie no i udało się Smile)
Trzymam kciuki Exclamation Razz
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotka napisał:

Korniczku, Nadzieja, dziękuje Wam... cokolwiek byście nie powiedziały i cokolwiek sama bym sobie nie mówiła i tak wiem, ze będę się stresować, więc kciuki się przydadzą Smile



Lizelotko poproś Wind ona za mnie zaciskała sutki to może i za Ciebie zechce Twisted Evil

Pychotka huraaaa Smile az prosi się napisac "a nie mówiłam" Wink hihi

Dodano po 42 sekundach:

Lizelotko za chwilke napisze Ci namiary Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nadziejko, masz rację, zapomniałam o sutkach Laughing

Wind, co Ty na to?? Smile
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie


Ostatnio zmieniony przez lizelotka dnia Pią Lip 15, 2011 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko widzisz... Twoj plan ma plusy i minusy... (oczywiście tylko wtedy kiedy przyjmiemy ze mam racje)
zakładając ze masz owu Clo jest zupełnie zbędny ba... nawet niewskazany ponieważ jeśli pacjentka ma normalnie owu to nie przepisuje jej sie tego leku bo moze on powodowac torbiele... (tylko wtedy kiedy pacjentka ma naturalną owu)
po drugie słyszałam juz nie raz o tym, ze clo wpływa zle na grubośc endometrium. (Sprawia, że staje sie ono bardzo cienkie i nie zdolne do przyjecia zapłodnionego jaja)
dlatego monitoring jak najbardziej. ale póki chocby jednym monitoringiem nie powierdzisz czy masz owu czy nie to jesli uznasz to za stosowne wstrzmaj się z jakimkoliek leczeniem. Druga rzecz nie na każdego działa Clo byc moze lekarz uzna ze lepiej inny wspomagacz Smile

ale to tylko takie moje sugestie Smile
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nooo miałyscie racje Smile Byla zajeta, bo jest na jakims obozie opiekunem i nie miała czasu, no ale dzis do niej napisalam i w koncu znalazla chwilke Smile
Najwazniejsze, ze sie zgodzila Smile
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No Nadziejko, wiesz, ten cykl siłą rzeczy będzie naturalny Smile
Nawet bez clo...
Hmm, może masz rację, ale z drugiej strony jak zrobię 3 miesiące ttlko monitoringu i okaże się, że nie mam owu, to je stracę, a potem M skończy się kuracja i nasionka ( zakładając, że im kuracja pomoże ) znów będą miały tendencje zniżkowe, więc trzeba będzie szybko podejmować decyzje czy robimy IUI, czy może jakieś inne rozwiązanie, i nie będzie specjalnie czasu na naturalne staranki, a androlog już 3 raz nie przepisze M tych leków, które bietrze, i któru mu z praktycznie 0% w ruchu A zrobiły 25%, bo nie są obojętne dla zdrowia i powiedział, że nie można ich zbyt długo brać, więc po tej sesji mamy podjąć decyzję co dalej.
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pychotka28



Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda Clo nie na wszystkich dziala. Np na mnie zadzialal tak ze wychodowalam po nim tylko jeden pecherzyk. Profesor powiedzial ze to bardzo slabiutko. Natomiast moje kolezanki z ktorymi lezalam na sali w szpitalu wychodowaly po 4 jedna nawet 5 inna 3 takze nie ma reguly. Musisz najpierw sprawdzic Lizoletko jak sie ma Twoja naturalna owulacja, nie ma co niepotrzebnie faszerowac sie tabsami... Smile
_________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może nawet najlepsza ze wszystkich, a to co dobre nie umiera nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pychotko, no ja mam nadzieję, że uda Ci się tym razem Smile
W końcu jesteś tutaj weteranką, nikt nie czeka tak długo jak Ty, więc powinnaś być pierwsza z nas, której przydarzy się brzuszek Laughing

Dodano po 2 minutach:

Hmm... Pychotko, muszęto przmyśleć Smile
To taka dzisiejsza świeża myśl, żeby w ten sposób spróbować, więc jeszcze nie dko końca przmyślana.
W zasadzie pisząc to na forum myślę głośno.... Smile

Tosiu, a co Ty o tym myślisz?
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nadzieja83



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 381

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: w-wa
PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lizelotko hmmm no widzisz... mówisz ze po 3 miesiącach monitoringu nasionka Mka osłabną... no ale przecież on teraz je (leki)przyjmuje tak??? czyli efekt będzie własnie po tych 3 miechach czyli dokładnie po Twoim monitoringu Smile poza tym ja nie mówie ze musisz koniecznie 3 cykle odpuścić ale chociaz jeden robić zupełnie naruralny Smile a a sama piszesz, że to ten najbliższy Smile więc luzik Cool

ejjj no jak będziemy pisac w takim tempie to ja nie zdąże zajśc w tej Ósemce no Embarassed

Ps: Koniczku pominęłąm jakoś Twoją wiadomość... ale to wszystko przez Lizelotkę Twisted Evil ustosunkuje sie do niej jutro bo dziś ide juz spaćki Wink
jak Ty to robisz kochana, że w jednej odpowiedzi używas ztak wielu cytatów??? Shocked ja nie umiem Rolling Eyes

Dodano po 13 minutach:

o raaaanyyyy Kornik pomyliłam wiadomośc z privem Wink ehhh
_________________
Pozwól mi Boże nie tęsknic do tego, co być nie może...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 4 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group