Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

CHCĘ BYĆ MAMĄ-fasolkowe trudności 8

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope Napewno musisz mieć potwierdzenie DO 10 tc, nowy przepis bodajże od 2010r, na jedno dziecko dostajesz 1000 zł po urodzeniu zgłaszasz. Herbatę można pić,jedna kawa leciutka z mlekiem nie zaszkodzi. Tylko żadnych leków, ziół, używek Smile sztucznych napojów (cola itp).
Do lekarza możesz iść i teraz (ja bym poleciała Smile ), umówisz się z nim i dowiesz co i jak. Czasem na początku trzeba brać luteinę lub duphaston, tak profilaktycznie na podtrzymanie, więc idź, lepiej z wcześnie niż za późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiki ok dzieki za pomoc Smile
pojde jutro i sie zapisze w kolejke Wink

a te zaswiadczenie do becikowego to w ilu egzemplarzach mam dostarczyc?
tylko jedno do 10tc czy pozniej tez?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tą piękną wiadomością kończymy Wink . zapraszam TUTAJ http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp124722.html#124722
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40
Strona 40 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group