Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolesność jajników

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnkim



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź. Tak, były to dni płodne. Czekamy z mężem na "coś", ale doświadczenie mnie nauczyło, aby nie cieszyć się za wcześnie. Kiedyś też miałam podobną sytuację: test pozytywny 3 razy, hcg pierwsze wskazywało ciążę, drugie również ale wzrost był za mały, a za dwa dni krwawienie - i po wszystkim Sad dlatego teraz wolałabym uniknąć rozczarowania i jeśli tylko hcg coś dziś pokaże to pójdę jak najszybciej do lekarza.
Dam znać jaki jest wynik Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w takim razie zycze powodzenia ! i niech fasolka zagniezdzi sie na dobre!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agnkim



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie
HCG= 102,19. Pewnie jakiś początek "czegoś". Konsultowałam się z moim lekarzem i narazie kazał kontrolować hcg i patrzeć jak wzrasta. za ok 2 tyg mam się zgłosić jak będzie wszystko ok. A jak będzie za mało wzrastało hcg to mam się zgłosić wcześniej. Martwi mnie jednak nadal ten ból podbrzusza i straszne wzdęcia. Nie zapytałam jej czy to jest normalne. A co wy o tym sądzicie?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to gratulacje! beta wskazuje na ciaze.

jesli nei plamisz,krwawisz to nie przejmuj sie.
wszystko jest ok.
tak organizm reaguje na ciaze.
pozniej bedzie o wiele gorzej Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group