Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolesność jajników

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 7:47 pm    Temat postu: jajniki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!!!
Ja od paru miesiecy staram sie o dzidizusia:) Uzywalam plastrow evra przez jakis rok zanim zdecydowalismy sie je odkleic:P Dzis mija 5 dzien spozniajacego sie okresu...nie chce jeszcze robic testu,bo nie chce sie zawiesc...bola mnie jajniki,jakby mial okres przyjsc...2 tygodnie temy strasznie zle sie czulam rano,bylam ''zielona'' niedobrze mi bylo...nie wiem co mam o tym myslec,moja przyjaciolka,ktora ma juz dzidziusia miala wlasnie objaw bolacych jajnikow i zorbila test profilaktycznie,bo byla pewna,ze dostanie okres...a tu dwie kreseczki Smile hmm ciekawa jestem co to u mnie za objawy,szczegiolnnie,ze nigdy a nigdy okres mi sie nie spoznial!!!
Pozdrawiam Was cieplo:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia my nie jestesmy wrozkami.
moge powiedziec tyle ze jesli trafiliscie na owulacje to byc moze udało sie zasiac fasolke i nie ma sensu dluzej zyc w niepewnosci tylko isc po test i czekac na 2 krechy Smile zycze powodzenia!!!
PS- kazdy organizm jest inny. to ze u kolezanki wyszedł na +, to nie oznacza wcale ze i Ty taki bedziesz miała,oczywiscie zycze jak najlepiej Smile ale trzeba zawsze załozyc ten gorszy scenariusz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 7:37 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem,wiem...jasne,ze zakladam scenariusz,ze sie nie udalo....poczekam do niedzieli,jesli nie dostane okresu do wtedy,to robie test!!! a naprawde okres nigdy mi sie nie spoznia,nigdy...tylko skad ten bol jajnikow,nie jest on straszny,no ale zawsze jest! pozdrawiam i dziekuje:***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byc moze to oznaka ciazy Smile skoro @ zawsze miałas w terminie wiec kto wie... moze bocian Was odwiedził.
daj znac co wyjdzie na tescie Smile
ps- a dlaczego az w niedziele? ile czasu juz nie masz @?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:38 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tak sobie wymyslilam,ze w niedziele,bez powodu....dzis jest 6 dzien bez okresu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e to spokojnie mozesz jutro robic.
ja bym na Twoim miejscu nie czekała do niedzieli bo co jak jestes w ciazy to musisz zaczac brac kwas foliowy itp. chyba ze bierzesz za wczasu Smile> Smile unikac palenia, picia itp Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 11:25 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore juz od dwoch miesiecy Smile nie pale,nie pije:))))) hihi:)) dam znac na pewno co i jak:)) sciskam!:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to w takim razie powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 8:26 am    Temat postu: :)) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w2-3 tygodniu ciazy Smile))) tak pokazal test Smile))) dzis dzwonie umowic sie do lekarza...Smile niestety w uk nie ma czegos takiego jak ginekolog,wiec zobaczymy co to bedzie
Smile) dalej martwi mnie ten bol jajnikow,ale mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok:) teraz musze przerzucic sie na forum o ciazy i czytac i czytac:)))) pozdrawiam cieplo:***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia! wielkie gratulacje!!!
jak sie czujesz?
masz jakies objawy? bole? konsystencja sluzu sie zmieniła?
widzisz..i po co było czekac do niedzieli Razz
ile m-cy sie staraliscie?
oj w uk to kiepsko ze słuzba zdrowia..
tam tylko 2 razy usg mozesz miec i 1wsze chyba w 12tc.. dla mnie to chore zeby tak pozno robic badanie..;/;/
z porodami jest jeszcze gorzej ale nie bede Cie straszyla.
bardzo sie ciesze z 2ch kreseczek Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group