Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolesność jajników

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiula85



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny mi tez sie spóźnia okres i bolą mnie jajniki ale temperatury nie mam wyższej więc co moze byc ze mna nie tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja88



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie napisałas czy kochałas sie w dni płodne i czy spoznia Ci sie okres. Jak tak to ile?? Wtedy mozna cos powiedziec na ten temat, a tak?? pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiula85



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kocham sie z mezem prawie codziennie a okres spóźnia sie juz tydzien Sad
ostatni okres miałam 20 grudnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiesz ze plemniki sa wtedy słabsze? najlepiej sie kochac raz a dobrze.. wtedy sa o wiele wieksze szanse na poczecie niz zebys sie kochała dzien dnia...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiula85



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobrze ale co jest teraz ze mna nie tak ze nie mam okresu i jajniki mnie bola Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a cykle sa regularne? moze przezywasz zbyt duzy stres, zmiana klimatu, antybiotyk?rozne sa przyczyny... bolesnosc jajnikow.. hmm ja bym poszła na usg..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik1983



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 3:36 pm    Temat postu: prosba...pomozcie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie....w sumie jestem tu pierwsyz raz....
staram sie o dziecko..i jakos tak od 3 lat nic...ale mierzac do innego tematu..ostatni raz okres mialam 30 stycznia...na chwile obecna spoznia mi sie 4 dzien okres, wczoraj bolal mnie jajnik lewy...dzisiaj lekko pobolewa...nie robilam testu bo boje sie zawiesc ..kolejny raz..z mezem kochalismy sie codziennie...nie mam jakis objawow..bola mnie przy dotykaniu piersi....no i od jakis 2 tygodniu chce mi sie clay czas pic...czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy czy jednak jajnik moze informowac mnie o czyms innym...prosze pomozcie odpowiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed okresem może pobolewac jajnik, ja tak mama często, zrób test, wiem, że to bedzie trudne, ale po co się męczyć? jesli wyjdzie negatywny, to czekac na okres, wyliczyc dni plodne i do roboty Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik1983



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 8:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z zasady nigdy tak nie pobolewal mnie jajnik przed okreaem ,ani moje piersi nie byly az tak wrazliwe na dotyk.w sumie ni wiem.moze poczekam do jutro bedzie to 6 dzien jak sie spoznia i wtedy zrobie sobie test ciazowe choc im jakos nie ufam..boje sie ze znowu bedzie jedna kreska....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukasz6341



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie bo kazdy mowi o bolu jajnikow a co moze oznaczac powiekszony jajnik?czy to moze byc zapowiedz zblizajacego sie okresu(jakis tydzien przed)?czekam na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group