Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolesność jajników

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia no wspaniałe informację . Gratuluję .Bolesność jajników to normalka na początku. Przecież teraz hormony CI wariują więc musi coś być Wink). Zapraszam do działu "CIĄŻA I PORÓD"
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 2:19 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczynki Smile)))) zaraz sie przenosze na dzial ciaza i porod Smile

staralismy sie jakos z 4miesiace,dokladnie nie pamietam kiedy przestalam naklejac plaster Smile

Na razie wszystko ok,czuje sie zmeczona i te jajniki,tzn podbrzusze mnie boli,ale mam nadzieje,ze bedzie ok:) kolezanka mi powiedziala,ze cera mi sie zmienila....czuje sie czasem tam hmm mdlo,ale na szczescie,odpukac na razie zadnych wymiotow:)

wizyta z polozna dopiero w nastepny wtorek...jak bede jezdzila do polski to pojde do lekarza:) w lipcu bede:)

a z porodami to slyszalam wlasnie,ze lepiej w uk niz w polsce:D ale to chyba zalezy od czlowieka,jeden mowi tak,drugi inaczej:))

dziewczyny,wspierajcie mnie:) my sie cieszymy,ale boimi,bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji!!!!!

buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beatka.b



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Mazowieckie
PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia moje gratulacje co do ciążyWink))) Super;)))

Ale ja Ci już mogę na wstępie powiedzieć, że wszystko w porządku a te bóle jajników i podbrzusza są całkowicie normalne;) Ja miałam dokładnie jak Ty te bóle więc dopiero co mi się to skończyło choć bóle czasem mam. Szkoda, że nie ma w UK ginekologa, mój dał mi na te bóle Duphaston, a po nich faktycznie przechodzi. Powodzenia;)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Beatka Smile wizyta za tydzien we wtorek z polozna,zobaczymy co mi powie....ginekolog ogolnie tu jest,ale nie od ciazy,ze tak powiem,tylko w szpitalu i kieruje Cie zwykly lekarz jak naprawde Ci cos dolega i czekasz na wizyte pare miesiecy,tu ciaze prowadzi polozna...dziwne,no ale coz...znam ludzi,ktorzy byli zadowoleni,znam tez takich co nie.... mam nadzieje,ze te bole przejda i wszystko bedzie w porzadku:) kurczaki chyba trzeba sie przeniesc z tego dzialu:PP sciskam:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZiewczynki przenosimy się do odpowiedniego tematu bo robi się offik Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 7:01 pm    Temat postu: ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

juz sie przenioslam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agnkim



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanko. Od kilku dni mam dośc mocne bóle jajników i podbrzusza. Wczoraj wieczorem wystąpiło lekkie krwawienie, takie jak w pierwszym dniu miesiączki, ale dziś juz nawet sladu przez caly dzien nie bylo zadnej czerwonej nawet plamki. Niedawno zrobiłam dwa testy ciązowe i oba pozytywne. druga kreska co prawda byla nieco bledsza ale była. Poradzcie, czy te bole jajników to normalne jesli test wyszedl pozytywny i podejrzewam ciąże? czy moze cos jest nie tak i test mogl byc zafalszowany?, i co lepiej najpierw zrobic: HCG z krwi czy wizyta u lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na poczatek hcg.a pozniej lekarz.
jesli byłabys w ciazy to w ktorym mniej wiecej tyg?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agnkim



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś zrobiłam HCG. do wieczora powinien byc wynik. A jeśli byłaby to ciąża to myslę że to tak ok 3 tyg gdzieś. Możliwe, że to ciąża???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli doszlo do wytrysku w dni płodne to jak najbardziej mozliwe ! Smile
z reszta beta Ci dzisiaj powie Wink
zycze powodzenia.
jesli wszystko przebiega bez komplikacji to radze wybrac sie do gin najwczesniej w 7tc liczac od ost. okresu Smile
jak pojdziesz wczesniej (dla swietego spokoju) to zobaczysz tylko sam pecherzyk bez serducha i bedziesz martwiła sie czy ono zabije czy tez nie.
a w 7tc juz widac pieknie bijąca kropeczke Smile

daj znac jak wynik!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group