Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle w klatce piersiowej

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleks



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:12 pm    Temat postu: Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pomocy, porady, ponieważ sam nie wiem co mam robić, nie wiem co się dzieje. Mój problem, bądź kłopot polega na:

Kiedy miałem 13 lat, pierwszy raz pojawiły się te bólu, czyli bóle w klatce piersiowej, nierównomierne bicie serca, raz przyspieszone, raz spowolnione, szybkie męczenie. Uprawiałem liczne sporty min. piłkę nożna i lekkoatletykę i sukcesami ogólnokrajowymi. Z rodzicami postanawiamy udać się do kardiologa, który robi EKG i stwierdza iż mam kłopoty z prawią komorę serca jednak jest to wynikiem dorastania.

Z upływem czasu, przyzwyczaiłem się do tych objawów i je zbagatelizowałem...

Teraz kiedy mam 19 lat, ból wrócił, nasilił się, bywa często nie do zniesienia, jakiś tydzień temu zemdlałem na wf. Odstawiłem sport, chodziłem regularnie na badanie EKG, byłem nawet prywatnie u ordynatora kardiologi, który zrobił echo serca i powiedział... że nic mi nie jest, jestem w pełni zdrowy.

Ból pojawia się nawet 2-3 razy dziennie.

Co Wy o tym myślicie? Może jest to wynikiem nerwów, stresu?

Czekam na Wasze opinie, rady i wskazówki

Pozdrawiam


Nie zakładaj nowego tematu skoro istnieje już pokrewny. Przeczytaj regulamin forum.
Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group