Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle w klatce piersiowej

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze bardziej zapalenie nerwów mieśni miedzy zebrowych:P to sie neuralgia miedzy zebrowa nazywa;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Smok



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie znam sie na tym dlatego pytalem,

dostala dwa leki: sor...cos tam i met...cos tam
wg ulotki to silne leki przeciwzapalne i rozluzniajace miesnie
po ktorych nie powinno sie oblugiwac maszyn i ktore powoduja m.in. "pustke w glowie" oraa "sennosc i bezsennosc"

S... (4mg) ma brac wieczorem, a Met... (15mg) rano
i do poniedzialku powinno przejsc, a czy tak bedzie zobaczymy wkrotce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yo to pewnie to bo tez miałem takie leki przeciwzapalne i roźluźniajace;] m9i po 5 dniach chyba przeszło a od 3 dnia brałem tabletki
ale strasznie nieprzyjemne to jest.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edi



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na bóle w klatce cierpię już 2,5 roku. Największy ból odczuwam właśnie na końcówkach żeber. Niestety żadne leki mi nie pomagają. Nieraz żebra tak bolą jakby od spodu ,że nie mogę siedzieć. Boli mnie prawie cały czas. Lekarz powiedział,że to nerwoból, ale czy to normalne żeby bolało tak długo i nic nie pomagało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Smok



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj juz jest lepiej ale wczoraj bol przeniosl sie nizej... bo leki moga powodowac bole brzucha ale fakt, ze klatka juz mniej bolala

co do nerwoboli to wlasnie na tym polegaja, ze trwaja dlugo bo podstawa sa nerwy. Ja to tak rozumiem... w podstawowce gdy zajecia zaczynaly sie od jez.polskiego to mnie zawsze rano brzuch bolal. Jak zmienila sie nauczycielka to i bole przeszly. Trzeba wyeliminowac przyczyne, stres. Teraz tez mam czasami bole brzucha i zawsze gdy sie czyms denerwuje.

Tak wiec edi, przemysl dlaczego cie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mamras



Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałem mam identyczną sytuację tylko że ja trafiłem na gorszą diagnozę przychodze do lekarza z bólami w klatce pierciowej (w mostku) a lekarz stwierdził angine choć gardło wcale mnie nie boli .Lekarz dosłownie zignorował to co do niego mówie.
Bóle nasilają sie przy:
-gwałtownych ruchach
-nachylaniu sie
-Kichaniu
-przy wstawniu z fotele
Mam pytanie do ciebie ,czy ta osoba gorączkuje przy tym?
Mój ból mija gdy pojawia się gorączka więc stwierdziłem że to ma z tym związek.
Podejrzewałem zapalenie płóc ale podobno płóca mam czyste.
Ból jest taki jakby ktoś mnie mocno poturbował.
Porównaj moje schorzenie ze schorzeniem tej pani i daj odpowiedź czy jest tak jak ja mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pruedence



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że skurcze wywoływane są na tle nerwowym, sama tak czasem mam, często wydaje się też, że coś kłuje w serce, lecz jest to właśnie ból mięśni międzyżebrowych. Skurcze są spowodowane brakiem potasu i magnezu, od ok. 2 mies. biorę magnez i nie czuje bólu mięśni międzyżebrowych. Ale uważam, że powinniście udać się do innego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kontrat



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do klatki piersiowej....
Dzisiaj otrzymalem wyniki RTG pluc z dziwnym opisem: zraz żyły nieparzystej, szukalem w googlach ale nie ma chyba czegos takiego, zakladam ze ta osoba miala na mysli URAZ ? A jesli tak to czy to cos powaznego ? Na zdjeciu blisko miednicy, po lewej stronie jest wieksza plama bialego pola, z tego co szukalem to chyba okolice wspomnianej zyly, mam sie tym przejmowac, czy to nic powaznego ? W razie czego dysponuję zdjęciem ktore mogę umiescic na stronie do wgladu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy uraz? nie wydaje mi się.. dobrze to odczytałeś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kontrat



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 10, 2008 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na kartce jest napisane:
Cytat:
Pola płucne bez zmian. Zraz żyły nieparzystej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group