Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból podczas stosunku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarcia000



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe, ale nie odczówam bólu podbrzusze, tylko ten ból przy wejściu do pochwy taki piekący, może jestem mało nawilzona ale raczej nie juz nie wiem co mysleć bo kiedy wkładam tampona podczas miesiaczki to mnie nic nie boli, moze sie stresuje za bardzo no nie wiem pomóżcie!!!;((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie masz bólów podbrzusza, to być może rzeczywiście problem leży w nawilżeniu.
Nawilżenie - to druga sprawa, poprzez co możesz własnie mieć takie problemy. Proponuję tak: spróbujcie uprawiać seks, nawilżając pochwę i wtedy zobaczysz czy to od tego.
Można zrobić to w sposób naturalny: wystarczy trochę pieszczot i powinno zadziałać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarcia000



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci bardzo za pomoc, to mnie troszke uspokoiłoSmile ale i tak będe musiała pójść do lekarza bo mnie to dręczy;( i musze być pewna że nie jestem na coś chora, jak już bede wiedziałą to napisze jaki był powód tego bólu pozdrawiam:**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cieszę się bardzo. Powiem tylko że ja miałam podobną sytuację, była ona spowodowana właśnie brakiem wystarczającego nawilżenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 7:27 pm    Temat postu: Ból przy wkładaniu... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wam mam do was pytanie czemu jak chłopak wkłada mi palca do srodka pochwy i zaczyna ociearc to czasem mnie boli a czasem nic nie czuje ze jest mi fajnie prosze was o szybką odpowiedz

---------edited by yalissea---------

No właśnie... do objawów ciąży to nie należy. Więc temat powinien znajdować się tutaj.Nazwa tematu powinna odzwierciedlać tekst wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może robi to zbyt brutalnie, pochwa ogólnie jest delikatna. Może też zamało cię podnieca przedtem. Pozatym orgazm pochwowy jest trudniej osiągnąć od łechtaczkowego. To niejest tak że facet ci wpakuje palce i odrazu euforia liczy się jeszce taktyka. A do obiawów ciąży to raczej nienalezy pewnie jakiś mod przeniesie.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne nie zawsze jesteś odpowiednio wilgotna...niech "rozgrzewa" Cie troche dłużej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ada88



Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: jarocin
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 2:33 pm    Temat postu: czasem boli Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem. gdy kocham sie z chłopakiem to czasem odczuwam ból w dolnej części brzucha nie wiem czy iść z tym do lekarza. kochamy sie bez zabezpieczenia już od dłuższego czasu.



-----edited by emilka-----
przylaczylam temat do pokrewnego w tym dziale. podobny temat istnieje w "sprawach łóżkowych" pt "silny ból podczas seksu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz po lub w trakcie stosunku plamienia? moze to byc nadzerka, torbiel... ja bym poszła do gina sie przebadac...wogole czesto chodzisz na wizyty?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina25



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łódź
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli nadżerka jest mała to znaczy że trzeba ją obserwować i może zniknie lub nie urośnie,ale jeśli jest umiejscowiona odpowiednio daleko to nie czujesz jej przy stosunku(jak tampon)Prawdopodobnie twój partner dotyka szyjki macicy podczas mocniejszych pchnięć ,a ona bywa bardzo wrażliwa na dotyk.To normalne,radzę zmienić pozycję na taką,gdie nie ma takiej głębokiej penetracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group