Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból podczas stosunku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakto nie wymaga? co to za doktorka? nadżerkę trzeba leczyć, a jak jest mała, to jakimiś kapsułkamii, choćby Lactovaginal (bez recepty, ok.26 zł).

Preparat ten stosowany jest w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Można go stosować profilaktycznie, w stanach zapalnych narządów rodnych, po leczeniu lekami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi lub przeciwgrzybiczymi, przy występowaniu upławów.
Preparatu nie należy stosować w czasie podawania leków przeciwbakteryjnych, przeciwrzęsistkowych lub przeciwgrzybiczych, ponieważ zabijają one pałeczki kwasu mlekowego lub hamują ich wzrost.

a powiedziałaś o swoich problemach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilka



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sanok
PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć. mam 22 lata i dokładnie taki sam problem. byłam u lekarza i jestem fizycznie zdrowa a na nasza dolegliwość nie ma rady. jest to dla mnie dość przykre i krępujące. czy możesz mi coś porawdzić w tej sprawie!!!>???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 12:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisz konkretnie Kamilka o co chodzi. Każdy przypadek jest inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 2:02 pm    Temat postu: można bez bólu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból w czasie stosunku jest sprawą naturalną nie wynikającą ze schorzenia, lecz z niewłaściwej techniki oraz wielkości i budowy narządów.
Głęboka penetracja, połączona z silnymi uderzeniami przez dłuższy czas nie są tolerowane przez szyjkę macicy i są sygnalizowane jako ból.
Powinnaś zwrócić uwagę partnerowi, że teraz cię boli i że trzeba zmienić pozycję.
Najlepiej jakąś od tyłu.

W pierwszej kwestii - tej nadżerki, to uważam, że powstanie stanu zapalnego, uszkodzenia nabłonka, spowoduje odczucie bólu przy próbie jego dotykania. Ponadto w czasie stosunku mogą dostać się do pochwy różne paskudztwa pogarszające ten stan. To nie katar i samo nie przejdzie. Chyba, że pani doktor chciała ci zaaplikować kurację antyseksualną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 10:13 am    Temat postu: ból przy stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) mam mały problem i bardzo liczne na wasza pomoc.A wiec, ostatnio zaobserwowalam,a tym bardziej odczuwam bol podczas stosunku.Kiedy moj partner chce wlazyc członka bardzo boli mnie pochwa, nie wiem co mam zrobic, do lekarza mam dopiero za miesiac, moze sa na to specjalne mascie lub inne sposoby??prosze o pomoc i z gory dziekuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może jesteś jeszcze wtedy niegotowa - wejście nie jest odpowiednio nawilżone przez śluz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhmm...mozliwe ze masz racje,chociaz od czasu jak zaczelam brac tabletki anty. to mysle we wejscie jest dosyc nawilzone.Ten bol zniecheca mnie do zblizenia:(SadSad..achh
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestem ginekologiem więc trudno mi podawać inne możliwości ale może spróbuj skorzystać z żelu nawilżającego - np.feminum - dostepny w aptece bez recepty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja słyszalam kiedys ze bol na koncu pochwy moze swiadczyc o jakims stanie zapalnym szyjki macicy, ze jesli jest draznione podczas stosunku to boli <?>
Dobrze ze idziesz do lekarza, bedziesz pewna czy cos sie dzieje czy nie.
Moze tez byc ze mozesz miec uszkodzony nabłonek pochwy Very Happy przetarty RazzRazzRazz
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fasolka ale alicja ma ból na samym początku współzycia - podczas wkladania czlonka Wink więc raczej ból na końcu pochwy odpada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group