Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból podczas stosunku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zazyje tego preparatu co mi doradzilas a moge wiedziec orientacyjnie ile moze kosztowac.Z gory dziekuje:*Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok. 15zł. w aptekach - taniej w aptekach internetowych ( znalazłam za 12 zł )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 2:37 pm    Temat postu: Ból podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boli mnie w srodku podczas glebokiej penetracji jakby szyjka macicy, nie jest to bol od za mocnych ruchow tylko od za glebokich...czy ktos wiec czym to jest spowodowane?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to moze byc spowodowane jakims stanem zapalnym ?

dodam ze jakis czas temu robilam sobie cytologie no i mam stal zapalny 2 stopnia i bede w tym miesiacu to leczyc. Czy takie podraznienie moze byc przyczyna bolu?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może być - najlepiej zacznij leczyć i wtedy sprawdź czy ból ustąpił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to byc spowodowane stanem zapalnym... najlepiej wstrzymaj sie od stosunkow do wyleczenia...
ale moze tez byc to spowodowane tym ze partner podczas glebokiej penetracij uderza penisem o szyjke macicy... to tez boli..
pozdrowki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarcia000



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka , pomocy!!! , odczuwam straszny ból podczas stosunku.... odrazu przy wejściu do pochwy, czym to może być spowodowane. Moje wargi sromowe mniejsze tak naprawde sa większe, czy może to być powód tego okropnego bólu:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wargi sromowe nie będą miały nic wspólnego z bólem - tak mi się wydaje.
Ale podejrzewam, że to może być nadżerka. Twój opis lokalizacji bólu jest bardzo podobny do bólów występujących podczas stosunków przy tej dolegliwości.
Zalecam wizytę u ginekologa. Nadżerkę nalezy leczyć, a później tylko sprawdzać czy jest z nią wporządku. Z nieleczenia nadżerki moga być poważne problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarcia000



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem dlaczego tak się dzieję bo podczas mojego pierwszego razu nie odczuwałam tego bólu a teraz kiedy ponownie chciałam sie kochać ból mi na to nie pozwala mam na dzieje że to nie jest nadżerka:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 8:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas pierwszego razu tego bólu mogło nie być, lub mógł być kojarzony z "bólem pierwszego razu" - rozciąganiem pochwy.
Zalecam wizytę u lekarza.

A podczas stosunku, nie odczuwasz bólów podbrzusza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group