Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból podczas stosunku

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misia.
Gość









PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 5:10 pm    Temat postu: Ból podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ogromny problem. Nie moge sie kochac bo za kazdym razem strasznie mnie to boli . co mam zrobic zeby tak nie bylo
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ograniczać sie czasem, wydłużyć gre wstępną, zmienić pozycje.

Jeżeli to jednak nic nie da (chodz to naprawde mniejszość w tedy) skonsultować sie z lekarzem. Nie poddawaj sie łatwo, poprubójcie spokojnie nie zrażaj sie odrazu Wink

Życze powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti
Gość









PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez odczuwalam bóle podczas stosunku... wiec wspólnie z chlopakiem próbowalismy róznych pozycjii... skonczylo sie to tak ze znalezlismy taka pozycje w ktorej czulam sie lepiej, ale ból calkowicie nie znikl... Sad
Powrót do góry
karolcia1



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 7:01 pm    Temat postu: bol przy stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem od pewnego czasu nie uprawialam sexu ze swoim facetem i ostatnio gdy zaczelismy sie kochac i wsiadlam na niego to mialam wrazenie jakby tam cos we mnie bylo on nie mogl dobrze wejsc i mnie bardzo bolalo nie wiem co mam robic prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmienić pozycje, wydłużyć gre wstępną i odpręzyć sie.

Jeżeli jesteście zdecydowani na penetracje (tzn nie jest przyplyw emocji, ale dobrze wiecie co robicie), to nie powinna być ona oddzielnym elementem (stop teraz wchodzimy uwaga, uwaga), powinno to być w miare płynnie, oczywiście taką płynność przychodzi z doświadczeniem.

Gdy w jednej pozycji jest niewygodnie, to warto ją zmienić odrazu, bądz poczekać chwile, dać sobie troche pieszczot i znowu spróbować.

Zazwyczaj to rozwiązuje problem.

Jednak gdyby mimo starań po paru razach oraz różnych pozycji nadal coś nie pasował warto iść do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sloneczna



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 9:16 pm    Temat postu: ból podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim... bardzo prosze o szybka odpowiedz ...podczas stosunku odczówam ból kiedy mój facet robi mocniejsze pchnięcia i dotyka szyjki ... czy to moze byc spowodowane tym ze mam nadżerkę ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sloneczna



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam za ortografię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy masz nadżerke??

Może poprostu twój partner powinien być bardziej delikatny.
Sex polega na czerpaniu rozkoszy przez dwojga partnerów. Jesli mocniejsze pchniecia wywołują u ciebie ból powinnaś porozmawiać o tym z twoim partnerem.

Powodzenia i pamiętaj że rozmowa z partnerem o tym co ci sprawia rozkosz a co ból jest bardzo ważna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że może być to wywołane przez to że masz nadżerkę. Ale pytania: w jakim stadium jest nadżerka? leczysz się?Konkretnie.
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do nadżerki to moja pani doktor powiedziała ze na razie nie wymaga ona konkretnego leczenia bo rzekomo jest mała. A nigdy wczesniej nie miałam takich problemów...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group