Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blona dziewicza

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

josia tak jest to jak najbardziej możliwe, w dodatku jeśli bolało Cię to i pojawiła się krew to jest to bardzo prawdopodobne że faktycznie błona dziewicza została "uszkodzona".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
josia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnam iść w tej sytuacji do ginekologa to sprawdzić??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

josia jeżeli krwawienie nie trwało długo, teraz nie krwawisz, ani też nie odczuwasz bólu to wg mnie raczej nie... w przeciwnym wypadku czyli gdybyś mocno, długo krwawiła, bolało by Cię mocno... wtedy radziłabym się udać do lekarza, tak na wszelki wypadek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
josia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzięki wielkie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aysunna



Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 3:24 am    Temat postu: naciecie blony dziewiczej-narkoza czy znieczulenie miejscowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Niestety wielokrotnie probowalismy rozpoczac wspolzycie ale bol byl niewyobrazalny. Po wielu miesiacach postanowilam wreszcie wybrac sie do lekarza, pan doktor stwierdzl, ze konieczny bedzie zabieg naciecia blonki. Ciesze sie, ze jest jakies rozwiazanie tego problemu.
Pojawia sie jednak kolejny, jakie znieczulenie wybrac - czy pelna narkoze lecz krotkotrwala(podobno ma to trwac pare minut) czy znieczulenie miejscowe(ta opcja bardziej mi odpowiada, ale boje sie, ze same zastrzyki w waidomym miejscu beda wcale nie lepsze niz kolejne "naturalne proby").
Przyznam, ze rowniez bardzo obawiam sie pelnej narkozy, ze sie nie obudze itd... Wiem, ze to niezbyt madre ale niestety jestem sceptykiem i zawsze biore pod uwage najgorsze scenariusze.
Lekarz namawia na narkoze, chyba nie do konca rozumie moje obawy.
Dodatkowo ja bardzo zle znosze zastrzyki i stres z nimi zwiazany - bardzo czesto konczy sie to zemdleniem wiec narkoza bylaby mniej bolesna, ale boje sie tego slowa panicznie.
Na co powinnam sie zdecydowac?
Prosze o porady bo mam malo czasu na decyzje.


-----edited by emilka------
temat przyłączyłam do zbiorczego, dotyczącego błony dziewiczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

narkoze.
skoro lekarz tak radzi to mu zaufaj.
nie zakładaj z gory ze sie nie obudzisz.
tysiace ludzi na swiecie przechodzi co dzien operacje i sie wybudzaja,dlaczego Ty masz sie nie obudzic? Smile
wszystko bedzie dobrze.
lepiej zebys zasneła w narkozie niz zemdlała podczas wkłucia igły..

powodzenia!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gnussmass



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 10:08 pm    Temat postu: robienie dobrze kobiecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy robiac kobiecie dobrze reka czyli wsadzajac jej palce mozna przerwac blone dziewicza? jak daleko mozna sie posunac aby jej nie uszkodzic?




-------edited by emilka--------
Temat przeniosłam do innego dzialu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaknajbardziej w ten sposob mozna ja uszkodzić. Jak daleko można się posunąć... to kwestia dosyć indywidualna, wiadomo ze znajduje się ona na granicy wejścia do pochwy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gnussmass



Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie.. ale jak daleko moge wejsc palcem zeby jej nie uszkodzic? gdzies czytalem ze jest na glebokosci 10cm prawda to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gnussmass - mnie się wydaje, że to zależy od kobiety - jedne mają ją głębiej, drugie nie, a trzecie w ogóle jej nie mają ..

ja różnie czytałam - jedne źródła donosiły, że 1-2 cm, drugie, że 10 cm, a znów trzecie, że 14 cm .. Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group