Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blona dziewicza

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze to ja juz nie wiem - część z was mowi ze palcem mozna, część ze nie. i co ja mam teraz myslec?
i jeszcze jedno - czy podczas stosunku chlopak zawsze czuje jak przebija blone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiulekkk
Odpowiem Ci tak jak jest naprawdę i możesz mi wierzyć.(na 100%)
Oczywiście można przebić błonę dziewiczą palcem ale również każdym innym przedmiotem wsuwanym do pochwy,również przy badaniu ginekologicznym,przy ćwiczeniach gimnastycznych czy nawet jeżdżąc na rowerze.I drugie pytanie,nie nie zawsze może partner wyczuć że następuje defloracja błony tak jak nie zawsze musi być krew( każda błona jest inna.I to jest opinia medyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moge potwierdzic Wink moja byla przerwana palcem!
chlopak robil mi dobrze, w koncu chcialam intensywniej i nagle mnie zabolalo i byla kropelka krwi. Jedyne co zaluje ze nie przezylam prawdziwego pierwszego razu z przerwaniem blony przez czlonka, bo ciekawi mnie jak to jest, chcialabym poczuc to na sobie Very Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiulekkk



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.. bo wlasnie ostatnio po tym kiedy chlopak robil mi dobrze zauwazylam na majtkach 2 malutkie plamki krwi.. ale nie czulam bolu wiec nie wiem, moze to przez to ze chlopak mial troche dluzsze paznokcie i po prostu podraznil cos tam w srodku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kobietka92



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 11:10 pm    Temat postu: Błona dziewicza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczelam kochac sie z chłopakiem ale po chwili przerwałam bo poczułam ból i zaczelam krwawic, mysle ze nie zdążył mi przebic błony dziewiczej
wiec co sie stało??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestes juz dziewica ;] nie licz na to ze Ci nie zdarzyl przerwac..
najlepiej powstrzymajcie sie tydzien z seksem zeby wszystko sie zagoilo
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
af11af



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Smile
Mam bardzo krępujący mnie problem. Mam 21 lat i chłopaka juz od roku i w ostatnich paru miesiącach probowalismy współzyc. Zaznaczam ,że jestem dziewicą, a on prawiczkiem juz nie.
Za kazdym razem gdy próbuje we mnie wejść, czuje straszny ból. Ostatnio prawie się załamałam, że znów nam się nie udało;/
Przy pierwszych próbach nie bylam pewna czy chcę, stresowałam sie strasznie i szybko wysychałam. To teraz dla mnie zrozumiale, ze wtedy się nam nie udało. Ale teraz juz bardzo tego chcę. Chłopak kupił nawet żel nawilżający durexa i podłożył mi poduszki pod pupę, ale dalej nic z tego:/ Confused
nie wiem czy ja sie stresuje...
czy to może wina za dużego członka??? (bo wydaje mi się on dość duży i gruby). Boję się że cos ze mną nie tak, nie chcę iść z tym do ginekologa.
Proszę pomózcie;)

Dodano po 4 minutach:

A dodam jeszcze, że mój chłopak jest bardzo delikatny i wyrozumiały. Jak tylko mnie boli, przerywa i pociesza mnie, mówi, że nic sie nie dzieje i spróbujemy następnym razem. Także na pewno problmemem nie jest stres, ze nie moge go zadowolic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 12:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tu właśnie tkwi problem...Masz zapewne dość grubą błonę dziewiczą...Powinien wykonać jedno mocne pchnięcie tak żeby ją przerwać...Ja wiem ze to dość traumatyczne, ale wiem po samej sobie co mówię...

Ja z moim miałam chyba z 5 podejść...Aż w końcu poprosiłam go żeby nie zwracał uwagi na mnie tylko zrobił swoje raz a porządnie...Wypiłam lampkę wina duszkiem i poszło Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
af11af



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślałam właśnie nad tym, żeby mu powiedzieć żeby robił swoje i nie zwracał uwagi na moje jęki:P i obawiam się teraz, że to bedzie jedyna możliwość...
Dwie lampki wina nie poskutkowaly:P

Dziękuję za radęWink pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
josia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:40 pm    Temat postu: bol , blona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy jest możliwe że palcem można "zerwac" blonę dziewiczą?? Razem z chłopakiem trochę się wygłupialiśmy i szczerze to bolało.. a następnym razem pojawiło się trochę krwi? czy to normalne? czy jest możliwość że pękła mi błona?




-----edited by emilka-------
temat przeniosłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group