Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blona dziewicza

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 12:27 am    Temat postu: Blona dziewicza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy można pójść do ginekologa z prośbą, żeby wyciął fragment błony dziewiczej, która nie chce do końca się przerwać i szczerze mówiąc trochę przeszkadza? (dzieli wejście do pochwy na 2, mówiąc niefachowo) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Mozesz iść z kazdym problemem do niego i nawet powinnaś Smile Może nie wymagaj od razu co on ma zrobić ale powiedz o co Ci chodzi w tedy on ci bedzie mógl powiedzieć co to jest i co z tym można zrobić (dotyczy to sie wszystkich problemów)

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilka



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sanok
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:15 pm    Temat postu: błona dziewicza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy miże mi ktoś powiedzieć w którym miejscu jest błona dziewicza?? po ilu cm, tzn jak głeboko?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

około 3 cm, chodź nie wyliczaj co do milimetra Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej to ja jej chyba nie mam. mogę wsunąć palec na 5cm i nic nie wyczówam . a interesuje mnie to bo amm problem z obbyciem stosunku tzn odczówam straszny bój przy każdej próbie. możesz mi coś poradzić??? słyszałam ze to moiże był przez błone ale ja jej naprawde nie czuje. mój chłopak też nie. czy powinnam iść do lekarza???
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błona dziewicza ma otworek przez który można wprowadzić tampon oraz wydostaje sie miesiączka Wink więc samo włożenie palca nie świadczy o tym ze błona została zerwana.

Ból podczas próby stosunku może być spowodowany przez stres bądz nie odpowiednią pozycję.

Postarajcie sie o miłą atmosferę, nie ograniczaniem czasu, miejscem gdzie nikt wam nie będzie przeszkadzał (sytuacja gdzie obawiacie sie że ktoś wejdzie do mieszkania - rodzice - nie wchodzi w grę).

Spokojnie wypróbujcie kilka pozycji.

Jeżeli to nie pomoże lepiej udać sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yankes



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 12:03 am    Temat postu: Błona dziewicza. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc.

Pytanie moze i glupie ale jak to mowi przyslowie... zreszta moze przejde do sedna.

Na jakiej glebokosci znajduje sie zazwyczaj blona dziewicza ? Czy jest ona wyczuwalna palcem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

około 3, 4 cm od wejścia do pochwy. Owszem można ją wyczyć palcem, lecz pamiętaj o tym ęż błona ma dziurkę(ki) którymi wydostaje się miesiączka, oraz można włożyć np. tampon.

Kształty tych otworków są przeróżne, dla tego różnie to bywa, czasem można włożyć palec za błone a czasem nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee a trudno zerwać błone dziewiczą :?:
i czy przy stosunku (pierwszym ) to bARDZO SI E ODCZUWA :?:
czy bede czuła sie inaczej jak juz nie bede dziewicą :?: jak moge to sprawdzić :?:
Powrót do góry
Yankes



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3,4 cm...hmm..

Paweł ale juz chyba nie mozliwoscia jest wlozyc dwa palce na pelna glebokosc i nie odczuc zadnego oporu gdy jest błona?

Gosc:

Niecale 20% kobiec odczuwa bol podczas zrywania blony dziewiczej. W roznych zrodlach sa rozne liczby, wczoraj czytalem ze tylko 10%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group