Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Blona dziewicza

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem błona dziewicza stanowi opór więc nie da sie wykonywać jakiś dużych ruchów.

Co do tego bólu to rzecz względna, napewno nie jest to jakiś przeraźliwy ból który odczówa sie długo.

Jeżeli będzie dużo czułości, będzie sie wszystko robiło powoli i spokojnie, najpierw przejdzie sie etap wstydu nagości, pozna sie swojeciała na wzajem, będzie odpowiednia ilość czasu na to wszystko to zerwanie blony wcale nie musi być bolesne. Może być to po prostu uczucie takie (hmmm cieżko to opisać - zwłaszcza facetowi Razz) coś w rodzaju ukucia.

Po zerwaniu błony najlepiej odczekać pare dni 3, 4 przed kolejną penetracją, ranka która może powstać w wyniku zerwania blony niech sie zabliźni, wszystko niech sie tam unormuje, tak aby nie podrażniać tego miejsca od razu.

Wcale nie musi być to jakieś nieprzyjemne doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem blona dziewicza jest bardzo minimalna. Po prostu tak jakby falbanka Wink Wtedy trudno wyczuc ja palcem. Czesc kobiet rodzi sie tez wogole bez blony dziewiczej. A co do fizycznej utraty dziewictwa to wcale nie jest powiedziane ze to musi sie stac przy pierwszej penetracji. W moim przypadku nastapilo to po pol roku wspolzycia Wink





----edit by emilka----
ponieważ powstały 3 tematy, dotyczące błony dziewiczej, łączę je w jeden wspólny temat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misiak



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 8:58 pm    Temat postu: błona.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy błonę dziewicza można przerwać palcami??


----edited by emilka----
temat przeniosłam do innego działu i przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie Smile zalezy od tego czy jest blisko czy daleko... im blizej tym wieksza szansa ze nawet palcem mozna ja przebicc Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 12:16 pm    Temat postu: brak..dziurki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mampowazny problem.moze w temacie brzmi ti smiesznie ale nie wiem jak to opisac.jutro wybieram sie do gina.mam 18 lat.boje sie i nie wiem c powiedziec k=lekarce.mmiesiaczkuje normalnie wiec "otworek"chyba mam skoro krew wyplywa ale tampona juz nie wloze.czuje wtedy bol.palca te znie wloze b o to samo.orzygotowujac sie do wizyty ogladalam pochwe w lusterku i w miejscu gdzie opowinna byc dziurka jest cos o jasnym odcin=einu,tzn tak wyglada jakby mi sie to jakos zroslo....ale to noemozlie jak mi krew wyplywa podczas okresu.wiem ze dziwnie to popisalam ale to trudne do powiedzenia.prosze pomozce c o to moze byc>co mi olega?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz zbyt wąskie wejscie..niemozliwe ze nie masz wogole Neutral Smile nie ma takiej opcji. jesli idziesz 1wszy raz do gina to powiedz jej o tym.
jestes dziewica czy nie? bo to tez ma znaczenie podczas badania.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jestem dziewica.co tzn waskie wejscie?nie bede mogla wspolzyc?bo jak tam w przyszlosci wejdzie meski czlonek jak teraz nawet palec nie wejdzie...bede miec operacje?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no co Ty..bedziesz mogła..moze Ci sie tak wydaje ze nie wejdzie ale uwierz ze podczas sexu wszystko sie rozluznia i pochwa jest bardzo elastyczna wiec mysle ze nie bedzie problemu Smile
aha : jak pojdziesz do gina to powiedz ze jestes dziewica - wtedy moze ale nie musi zbadac Cie przez odbyt Neutral niestety mało przyjemne ale jakos musi..zeby błony nie naruszyc..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agatka222



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tak mi przyszlo do glowy...nie lepej by bylo gdyby mozna bylo u lekarzy usuwac tzn przerywac blone dziewicza?to by juz nie bylo problemow podczas wspolzycia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Rolling Eyes jak to u lekarza.. moim zdaniem bez sensu.od tego jest 1wszy raz zeby zrobił to chłopak a nie lekarz...poza tym watpie ze lekarz zgodziłby sie na cos takiego...a moze jednak?! nie wiem. nie spotkałam sie z czyms takim Razz.
boisz sie sexu? on nie gryzie Smile bol napewno bedzie ,za to dopiero pozniej jaka przyjemnosc...ahhhhhhhhhhh Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group