Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmarszczki - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaczełam stosować kosmetyki przeciwzmarszczkowe jeszcze przed ukończeniem 30 roku życia. Wiele osob pukało się w czoło,ze za wczesnie. Ale prawda jest taka,ze to kiedy stosować kosmetyki tego typu powinno być uwarunkowane stanem naszej skóry. A nie wiekiem. Sama mam suchą skkore to potrzebowałam tego wczęśniej aby zachować ja w dobrej kondycji. I nie żałuje absolutnie Smile To co powinno sie w takich kosmetykach znaleźć to na pewno:
retinol
kwas hialuronowy
hydroksykwasy
i koenzym Q10
https://rodzinazdrowia.pl/walka-z-czasem-kiedy-zaczac-stosowac-kremy-na-zmarszczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biologiczna



Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikt nie lubi mieć zmarszczek, czy tych innych problemów z cerą i skórą twarzy. Mama kiedyś mi powiedziała i zapamiętałam, ze na własnym wyglądzie nie można oszczędzać, dlatego warto używać najlepszych kremów i kosmetyków. I jak zauważyłam pod moimi oczami worki to od razu poszłam do apteki po ten nowy krem Remescar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki owszem mogą mieć działanie. Jednak pamiętajmy,że całkowicie nimi zmarszczek wyleczyć sie nie da. Jeśli zmarszczki się już pojawiły to kremy nie są w stanie odbudowac kolagenu w skórze ponieważ zawierają zbyt grube cząsteczki, aby byly w stanie w skóre wniknąć. I nie ma tutaj znaczenia czy kupujemy krem za 10 zł. Czy może kupujemy sobie coś droższego w cenie 300 zł.

Jesli miałbym polecić dwa dobre zabiegi na zmarszczki to byłyby to

osocze bogatopłytkowe
oraz botoks ( szczególnie na lwią zmarszczkę) http://www.mttestetica.pl/botoks-krakow/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest wg mnie dokładnie tak jak piszą dziewczyny... Kosmetyki owszem są bardzo wazne w codziennej pielegnacji - no ale umówmy sie z casem nie wygrają. Fakt - my też nie, ale ewentualnie takim zabiegiem http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/toksyna-botulinowa/ mozemy to starzenie opoznic. Sama zdecydwałam sie na zabieg w ubieglym roku - ja mialam wypelniane zmarszczki botoksem, ale z tego co mowil mi lekarz metod teraz nie brakuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasieńka28



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś dobrać dobrze nawilżający krem w pierwszej kolejności? U mnie to sprawdziło się lepiej. Najpierw zaczęłam używać dobrze nawilżającego kremu cetaphil da ultra, kiedy moja twarz była już gładka, nawilżona-już wtedy zmarszczki były mniej widoczne. Dopiero włączyłam pielęgnację przeciwzmarszczkową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 12:40 pm    Temat postu: Re: Zmarszczki - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotrowa napisał:
Szukam dobrego kremu na może już nie pierwsze zmarszczki Wink
Czy warto zainwestować w kosmetyki vichy? Są bardzo rozreklamowane. Brałam pare próbek z apteki, ale żeby zobaczyc efekty musze kupić opakowanie pełnowymiarowe.
Macie jakies doświadczenia.
Witam spróbować warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group