Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmarszczki - Temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 5:34 pm    Temat postu: Zmarszczki - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego kremu na może już nie pierwsze zmarszczki Wink
Czy warto zainwestować w kosmetyki vichy? Są bardzo rozreklamowane. Brałam pare próbek z apteki, ale żeby zobaczyc efekty musze kupić opakowanie pełnowymiarowe.
Macie jakies doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vichy ponoc b.dobra firma ale droga..a z Loreala? nic nie ma? Wink
ja to firme sobie cenie Smile
w prawdzie uzywam tylko tuszy i pomadek i farb do wlosow ale nie zawiodłam sie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Wto Lis 25, 2008 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja vichy używam już od jakiegoś czasu i jeszcze się nie zawiodłam - super jest ta seria La Pro - popytaj o nią w aptece, bo to są włąśnie kremy przeciwzmarszczkowe:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba właśnie miałam te próbki la pro. To to samo co seria liftactive?
Vichy to właśnie koncern l'oreala, specjalizujący się w skórze dojrzałej...z tego co wiem.
Jak już kupować dobry krem przeciwzmarszczkowy to z wyższej pólki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
depeche89



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kamienna Góra/Wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki krem polecicie na zmarszczki dla młodej osoby? Ja mam 20 lat i już zmarszczki na czole. Embarassed ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 7:00 pm    Temat postu: wygładzanie zmarszczek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo mnie dziwi mylenie botoxu z wypełniaczami i innymi środkami do korekty wyglądu i niwelowania zmarszczek. Przecież to jasne co jest czym.


Proszę nie tworzyć nowych tematów jeśli istnieją już pokrewne o podobnej tamtyce.
Temat przenoszę
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tagalog



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie jest to jasne, ale, faktycznie, wiele osób nie widzi różnicy, chociaż sporo jest teraz materiałów na ten temat, nawet w mało fachowych pismach. Wiele ludzi kojarzy walkę ze zmarszczkami jedynie z botoxem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najbardziej mnie rozbawiaja cudowne kremy z cudownymi środkami korygujące zmarszczki. Przecież to jasne, że np. botox w kremie by nie zadziałał tak jak by miał zadziałać prawidłowo. I kremy liftingujące. Oblęd. Zwyczajne dobrze trafiony produkt w potrzeby kobiet. Zmarszczki wcale nie znikaja po kremach Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deborah83



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie używam kremu na zmarszczki (tylko czasem taki pod oczy), ale moja mama od kilku lat stosuje Vichy i jest zadowolona. Ja też muszę przyznać, ze naprawdę widac poprawę jej cery. Drogie są te kosmetyki, ale myslę, że warto, bo krem starcza na miesiac chyba mniej wiecej, a rezultaty są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 09, 2009 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie wierze w super dzialanie kremu z botoxem. A to z prostego względu: botox to jad kiełbasiany wstrzykiwany jest w sposób precyzyjnie w małej dawce w odpowiednią tkankę mięśniową. Powoduje on paraliż mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki na czole i w okolicach oczu dzięki czemu uniemożliwia kurczenie się tych mięśni i tym samym przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry. Krem nie ma szans dotarcia tam gdzie igla. Ale to moja opinia na ten temat poparta wiedzą internetową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group