Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zmarszczki - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola.as



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przed wczoraj widziała artykuł na jakimś portalu na temat kremu Melisa. Wiele bardzo pozytywnych i obiecujących opinii, nie mam jednak co do tego pewności. Niedrogi jest także EVELINE bioHyaluron 4D - Przeciwzmarszczkowy ok 15 zł. A tak swoją drogą to bardzo ciekawa jestem czy którykolwiek krem rzeczywiście choć trochę "wygładza zmarszczki"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewe.jork



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z Dermiki mają całkiem fajne kremy przeciwzmarszczkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mogę polecić naprawdę skuteczny i do tego polski krem yonelle, polecany jest dla kobiet powyżej 40roku życia, według mnie jest genialny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flurka
Spamer


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 9:27 pm    Temat postu: KREM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co w nim jest takiego, że warto go kupić? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tu_pak



Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama stosuje krem plus serum powyżej 55 roku życia z cashmere. Twierdzi, że ma bardziej ściągniętą skórę i jest z niego zadowolona. Widziałam, że są różne przedziały wiekowe, ja pomalutku przymierzam się do tego 35+ Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kirek
Spamer


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra korzystanie z kremów to powiedzmy dość naturalne i powszechne rozwiązanie ze względów raczej oczywistych, a orientuje się ktoś jak masaż twarzy może wpływać na zmniejszenie ilość zmarszczek? Ostatnio rozmawiałem ze znajomą, która twierdzi, że od jakiegoś czasu chodzi na takie masaże i rzeczywiście widzi poprawę i zmniejszenie ilość zmarszczek nawet dała mi adres [zakaz umieszczania linków] w którym z takich zabiegów korzysta.

Chodzi mi bardziej o Wasze zdanie, ewentualnie doświadczenia ja nie ukrywam, że mnie temat zaciekawił poszukałam troszkę na forach i rzeczywiście są osoby i artykuły które do takich masaży i ich skuteczności nawiązują.


Ostatnio zmieniony przez Kirek dnia Czw Maj 29, 2014 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam serię produktów do pielęgnacji twarzy 30+ z serii o.... jakiejś włoskiej nazwie (?). Skleroza nie boli. W każdym razie jest tłusty ale nie zapycha, bardzo dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 2:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że nie zgadnę o co Ci chodzi. Very Happy Sama zatrzymałam się przy Vichy LiftActive Supreme odkąd mnie dopadły pierwsze zmarszczki i jako krem na dzień sprawuje się naprawdę dobrze. Kosmetyk szybko się wchłania, ale skóra zostaje nawilżona naprawdę długo, no i nie widać tak po niej zmęczenia. Jeśli chodzi o efekty, to faktycznie poprawiła się ogólna kondycja i jakoś tak mniej widzę te moje zmarszczki. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama uzywa Garnier Miracle 40+ krem z odrobiną jakby kremu BB i obie go chwali, bo już przy pierwszym uzyciu, wizualnie sa mniejsze zmarszczki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 26, 2014 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widziałam filmik z tym kremem, skóra przed nałożeniem kremu i po jego użyciu znacznie się różniła, widać było, że krem dopasowuje się do skóry, ma działanie lekko kryjące i rozświetlające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group