Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Edwardsa, part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mika13



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 18
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna bardzo mi przykro
trzymaj się kochana
Lilianka już nie cierpi, jest z innymi kochanymi Aniołkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zawszee razem



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro Nam eh...Jestesmy z Toba!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sledzjulita



Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: dolnośląskie
PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad trzymaj sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mamusia_Olivci



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenucha...
nie zdąrzyłam Ci napisać że Lila jest identyczna jak Oleńka gdy się urodziła. W szpitalu miała nawet te same śpioszki tego samego rozmiaru early baby...
jak ją zobaczyłam aż mi serce drgnęło.

Bardzo mi przykro. Wiem co czujesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mamusia_Olivci



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenucha to moja Olivcia w wieku Lilii

link nieaktualny


napewno Oleńka będzie się opiekować młodszą siostrą..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenuchna



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 116

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie Lila byla podobna do Olivki, chociaz wszystkie Edwardziaszki wygladaja podobnie.
Ciezko mi dziewczyny, mam poczucie winy ze nie walczylam...


Aniu mam nadzieje ze stan Rysia sie poprawi. juz chyba dosc zlych wiadomosci.
Ivett, wiem ze juz na dniach rodzisz (a moze juz urodzilas...), zycze Ci i Twojej coreczce abyscie mialy wiecej szczescia niz my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justin



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: dolnośląskie
PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie mamy, dawno mnie tu nie było-tzn nic nie pisałam ale czytałam wasze posty i serce mi pękalo z żalu. Lenuchna, jest mi strasznie przykro, wiem co czujesz i wszystko na nowo(pewnie jak w każdej z was)powróciło, odżyły wspomnienia choc to już 2,5 roku jak pożegnalam swojego synka. nie wiem jaki to wszystko ma sens, cieszę się każdym dniem, moja córeczka ale bardzo brakuje mi Karolka i wiem, że każdej z was jest ciezko. Lenuchna- ty bądx dzielna choć na pewno cię to denerwuje kiedy słyszysz to kolejny raz ale nie cofniesz czasu, zrobiłas dla swojej kruszynki wszsytko co moglas zrobić i to ze masz zdjecia, wspomnienia- tego nikt ci nie zabierze a na pewno doda ci to sił(może nie teraz, od razu, kiedy jestes w załobie ale zobaczysz, jeszcze sie uśmiechniesz) i powiem jeszcze jedno- jeśłi będziesz czuła potrzebe plakac- to płacz, mów o swoim dziecku bo ono było i będzie na zawsze w twoim -waszym sercu i rodzinie, a na pewno ci to pomoże. Myslę o was wszystkich kazdego dnia, choc przyznaję ze przy maleńkim dziecku doba zdecydowanie jest za krótka Smile ale myślę i dalej jesteście wy i wasze- nasze dzieci bliskie mojemu sercu. trzymajcie się dzielnie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mika13



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 18
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna trzymaj się, wiem co czujesz, ale zrobiłaś wszystko co mogłaś dla Twojej córeczki, Lila juz nie cierpi i teraz czuwa nad Wami
Malutka była bardzo silna i dzielana dla Was
a teraz bawi się w Niebie z Aniołkami
łzy same płyną po policzkach jak się to czyta wszystko
jestem myślami z Wami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mamusia_Olivci



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lubię płakać gdy myślę o Oli, później jest mi zdecydowanie lepiej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ivett



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlkp.
PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna, dużo wytrwałości życzę...
Urodziłam w sobotę wieczorem martwą niunię, nie jest mi łatwo ale żeby nie dostać na głowę od tych wszystkich myśli muszę zadbać o wypełnienie czasu, bo przecież życie toczy się dalej...
Trzymajcie się Dziewczyny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 4 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group