Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Edwardsa, part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenuchna



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 116

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noc minela spokojnie, Lileczka ladnie spala. Pani doktor byla rano i ja dokladnie przebadala, na razie jest ok, serduszko bije wzorowo i Lileczka ladnie oddycha a my cieszymy sie kolejnym dniem.
Jeszcze raz probuje dodac zdjecia, jak nie wyjdzie to Emilka pisz jak to zrobic.

[zdjęcia nieaktualne - usuwam]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juliana



Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śliczna kruszynka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenuchna



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 116

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejny dzien minał.... Lileńka zaliczyla spacerek i chyba bardzo jej sie podobalo, bo ladnie spala. obym jutro tez mogla cieszyc sie jej obecnoscia....

[size=9][color=#999999]Dodano po 9 godzinach 45 minutach:[/color][/size]

zaczynam sie bac. Lila robi sie coraz slabsza, juz nawet nie placze przy zmianie pieluszki. do tej pory kazdej nocy pomrukiwala dajac o sobie znac a ostatniej nocy byla cichutka. jak dla mnie za cicha. nadal ma sile w raczkach zeby sciskac nam paluchy, ale generalnie wydaje sie byc slabsza, nawet raczkami rusza wolniej niz zwykle. chyba powoli zasypia.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zawszee razem



Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To smutne ze jesteśmy tacy bezradni i choć bardzo chcemy nie możemy pomoc Naszym dzieciaczkom kochanym...
Lileńka napewno czuje jak bardzo ja kochacie. Buziaki dla niej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lenuchna



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 116

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lilianka odeszla dzisiaj rano .................................................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaania32



Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna jestem z Tobą... Mojego dzieciątka stan się pogarsza ale dalej walczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilka1988



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 141

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Gołdap
PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna moje kondolencje... Sad Bądź silna dla starszej Córeczki!
_________________
Wiktoria 03.05.2011 - [*]08.11.2011[*]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wawe



Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenuchna przykro mi....
trzymaj się i dużo sił....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hubi



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: ŚLĄSK
PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykro mi Lenuchna, dzisiaj mijają dwa miesiące jak Hubcia nie ma i znowu mam dzień płaczu, trzymaj się Lenuchna, myślami jestem z Tobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juliana



Dołączył: 12 Wrz 2012
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymaj się kochana...musisz być teraz bardzo silna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group