Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zespół Edwardsa, part. 5

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mika13



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 97

Wysłał podziekowań: 18
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj Suwalczanka
przykro mi bardzo, że Ciebie również spotyka ta choroba
smutne jest też, że nie masz odpowiedniej opieki medycznej, bo ona też jest bardzo ważna w naszej sytuacji
jedyne co mogę Ci powiedzieć to ciesz się każdą chwilą ze swoją córeczką, chciałabym móc napisać, że to pewnie pomyłka i będzie dobrze, ale tego nikt nie wie, nigdy nie wiadomo co się może stać
ja cieszyłam się , że mój Kubuś był z nami przez 3,5 godz zawsze będzie bolało, że nie ma go z nami, ale to, że chwilkę był uważam za cud
trzymajcie się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Suwalczanka



Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odzew ...

Boszeeeee jak się boje ... dziś sądny dzień ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilka1988



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 141

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Gołdap
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agnieszka napisz jak wizyta u genetyka...
_________________
Wiktoria 03.05.2011 - [*]08.11.2011[*]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Suwalczanka



Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilko sama nie wiem ... niby torbiele splotow się zwchlaniaja , sa mniejsze o polowe ale za to doszla nowa wada - wodonercze w obu nerkach tej samej wielkości ... M się zpytal czy te wady sa poważne a lekarz stwierdził ze niestety nie mamy wynikow papa ani amnipunkcji wiec o tym ze jest to trisomia dowiemy się już po porodzie Rolling Eyes ogolnie badanie jest określone jako bardzo trudne technicznie do wykonania ponieważ dziecko caly czas ulozone jest poprzecznie + kręgosłupem w nasza strone wiec serce jest nie zbadane , jedynie tak powierzchownie na zasadzie ze raczej jest 4 jamowe i nic więcej .Dodatkowo dziecko ma bardo mocno scisniete nóżki i raczki przycisniete do siebie a ze odwrócone tylem do nas to nic nie dalo się więcej ustalić , za 4 tyg mamy znow tam jechać może inaczej się ulozy ale już wizyta nie na NFZ ( nie wiem dlaczego ) koszt 180zl + nie tani dojazd jednak 300km ponad mam do przejechania ... pewnie pojade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilka1988



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 141

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Gołdap
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga, nie rozumiem dlaczego nie zrobią Ci amniopunkcji... Odezwę się potem do Ciebie, bo teraz musze uciekać, a chcę Ci zaproponować wizytę u mojego lekarza....
_________________
Wiktoria 03.05.2011 - [*]08.11.2011[*]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 14, 2015 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wątek zamykam z uwagi przekroczenia stron.

prosze kontynuowac tutaj -->

http://www.biomedical.pl/forum/postadd.php?mode=newtopic&f=52
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Strona 42 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group