Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie pochwy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 6:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do tabletki to nie wiem czemu kazdy narzeka na nie Confused . ja kiedys przyjmowałam patenex oval,odczekałam okreslony czas i tabsa nie było- rozpusciła sie (zaden dyskomfort)...a sex? był nadzwyczajnie przyjemny Cool Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ale kolezanka moze mowi o globulkach z clotrimazolum Wink wtedy jak globulka sie rozpuszcza to strasznie wycieka , nie mile to i jest tego duzo, duzo bialem "mazi" wiec z sexem wtedy nie da rady bo jak by pen wygladal taki caly bialy hehe Wink
mialam kiedys te globulki bo gin stwierdzil ze mam zaczerwieniona Wink ale moze nie o te chodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurna, ja tam mam takie zdanie, że przy wszelkich zapaleniach pochwy i sromu, nie powinno się współżyć. jedno to to, że się ie czerpie z tego aż takiej przyjemności, ponieważ wszystko jest obolałe, a drugie, że trudniej się wyleczyć i gorzej sie goi, gdy podrażnia się ścianki pochwy. lepiej się wstrzymac te kilka dni. to aż tak trudno? no i oczywista sprawa, że jak już, to nie od razu po zaaplikowaniu globulki, bo wtedy to nawet nie miałoby sensu, bo substancja czynna by nie zdążyła zadziałać!

rybcia87, no fakt, my mamy gorzej w tym przypadku, fizjologia kobiety sprzyja zasiedlaniu się grzybków i bakterii, dlatego trzeba uważać. zwłaszcza podczas wzmożonych kontaktów seksualnych, wysiłków fizycznych (dużo sportu), wizyt na basenie, wyjazdów a przede wszystkim przy antybiotykach flora bakteryjna zostaje zaburzona i wtedy już bardzo blisko do złapania czegoś. w takich wypadkach to rzeczywiście dobrze osłonowo łykać kobiece probiotyki.

a tak się spytam (skoro współżyjecie), rozumiem, że Twój partner dostał też leki? pamiętaj, że infekcje u mężczyzn zwykle przechodzą bezobjawowo co wcale nie oznacza, że nie powinno sie tego leczyć Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybcia87



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie był u lekarza, więc nie dostał... a ja postanowiłam jednak się wstrzymać od wspólzycia i wyleczyc najpierw a póxniej zbierać przyjemnosci Very Happy hehe
pozdrowionka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, ale zwykle to Twój ginekolog powinien przepisać leki też dla partnera. dobrą decyzje podjęłaś ze wstrzymaniem sie od współżycia na czas leczenia Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lostin



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest taka fajna stronka o takich problemach
-------link został skasowany, gdyż zawierał treści reklamowe. pozdrawiam----emilka

dowiedziałam się tam o paru sprawach o których jeszcze nie wiedziałam Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybcia87



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
hej, ale zwykle to Twój ginekolog powinien przepisać leki też dla partnera. dobrą decyzje podjęłaś ze wstrzymaniem sie od współżycia na czas leczenia Smile



Nom ale nie przepisał... a ja przecież nie będę mówić lekarzowi co powinien a czego nie Smile nie przepisał, a ja nie wiedziałam ze powinien przepisać... ale może obędzie się bez tego Smile
Pozdrawiam, papa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja mysle ze bez lekow dla patrnera sie nie obedzie, bedziecie sie nawzajem zarazac .... moglas powiedziec lub wspomniec lekarzowi, to nic zlego przeciez by cie nie okrzanil... niektorzy specjalisci nie sa za dobrzy i trzeba samemu im przygadac Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zawsze. czasami wystarczy leczenie dziewczyny, dopiero przy nawrotach choroby należy wyleczyć również partnera. choć moim zdaniem, to nie boli (bo zazwyczaj jest to jednorazowa dawka flukonazolu czy orungalu) i od razu warto, żeby potem mieć już spokój Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale przezrony zawsze ubezpieczony Wink lepiej za wczasu zadzialac ... niz czekac na nawrot choroby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group