Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie pochwy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majka_19



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazury
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jak ostanią globułke przyjełam 2 dni temu to czy moge współżyc???czy nie???czy to jakoś zaszkodzi w leczniu pytam bociekwa jestem oczywieście z prezerwatywa....


proszę o szybką odpowiedż.... \
z góry dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej wstrzymać sie od seksu przez 7 dni po leczeniu, ale jak nie możecie wytrzymać, to cóż zrobić? Cool
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez jestem zdania zeby wstrzymac sie...najlepiej do konca wyleczenia..trudne ale da sie zrobic:P grzybica ma to do siebie ze moze powrocic..dlatego najpierw wylecz a potem spokojnie szalej, pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka_19



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazury
PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale lekarz nie powiedzał ze to grzybica tylko zapalenie pochwy Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj przepraszam, cos mie sie pomyliło...zapalenie to tez nie nalezy do milych rzeczy..zrobisz jak uwazasz. ja bym poczekała az wyleczy sie Smile pzdr. i soorki jeszcze raz Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tutaj nawet nie kwestia wyleczenia, ale tego, żeby flora bakteryjna sie odbudowała po kuracji i się wszystko ładnie zregenerowało. zależy wszystko od organizmu. moim zdaniem warto odczekać te kilka dni po leczeniu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirra-streetcom



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapalenie pochwy? Czyli bakteryjne? Czyli Bakteryjna waginoza
a fakt, to nie jest zbyt przyjemne. No i objawy też są niezbyt przyjemne.
Dlatego najlepiej powstrzymać się od seksu, odbudować florę, jak pisze emilka, łykając LaciBios femina i znów kontrolnie iść do lekarza.

ps. znacie jakieś domowe środki na to? Tzn. broń Boże, że chcę się leczyć, nie idąc do lekarza, ale tak by dotrwać do wizyty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka_19



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Mazury
PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki za rady poczekam nie chce potem znowu przechodzic wsio od nowa hehehe



a mam jesio jedno pytanie jakiego koloru powinny byc wargi sromowe???ciemna czerwien cZy taka jasna??wiem glupie pytanie ale mnie to intresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mirra-streetcom



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

każda kobieta ma różny kolor więc trudno Ci odpowiedzieć na to pytanie:). Inne mają jasne i różowe, a inne np. ciemno bordowe;).
Ot do wyboru do koloru:p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybcia87



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 1:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe mi lekarz powiedział, że mam zaczerwienione, więc chyba powinny być jaśniejsze Very Happy Very Happy

a i przepisał mi też tabetki dopochwowe i to nie przeszkadza we współżyciu [pytałam] Razz
ale z doświadczenia wiem, że to tak trochę niekomfortowo :/ szczególnie gdy się czuje jeszcze wcześniejszą tabletkę, bo oczywiście nie współżyje się odrazu po włożeniu nowej tabletki raczej... to już całkiem no comfort Razz z uczuciem że coś jest w środku hehe Very Happy

ehh ale szkoda tylko że musimy się tak męczyć Sad faceci nie mają takich problemów Sad oni to tylko wkładają i wyjmują Razz a my musimy zbierać 'plony' buu Sad

pozdrawiam Smile[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group