Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zagubiona w związku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez taki problem zeby dostac sie do zlobka? u nas niby co kawalek sa i mowia ze niz demograficzny a tez nieraz dzieci sie juz nie dostaja... a szkoda bo im wczesniej sie dostosuje do nowego otoczenia, dzieci tym lepiej . a i mama ma wiecej czasu dla siebie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o złobku mozemy zapomniec,z reszta w zyciu bym jej tam nie oddała!
co sie w złobkach wyprawia to szkoda pisac.


Ada1234 napisał:
a i mama ma wiecej czasu dla siebie Very Happy

jak bedziesz miała swoje dziecko to zobaczysz ze tak duzo czasu nie potrzebujesz. najwazniejsze aby zdrowo sie rozwijało bo co z tego ze masz poł dnia dla siebie a maluch lezy chory..w domu lub szpitalu.żaden odpoczynek.

ja tam odpoczywam wieczorami ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tak to najwazniejsze ze jest zdrowe Smile teraz to nawet ciezko trafic na dobrego lekarza.. przynajmniej u mnie. Ostatnio wybralam sie bo mialam okropny kaszel ktory nie dawal mi spokoju po prostu dusilam sie otrzymalam za to syrop na kaszel (mimo ze wczensiej mowilam ze od tyg prawie dusi mnie i biore taki i taki syrop) w konsekwencji w ciagu kolejnego tyg nic sie nie poprawilo wrecz przeciwnie bylo duzo gorzej i znow wizyta u lekarza kolejki, kolejne recepty..

A u mnie czas leci niesamowicie.. data slubu 21.05.2016 jeszcze czasem mnie to przeraza ale juz ostro bierzemy sie za organizacje i zapoznanie rodzicow Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sceptyk75



Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie nie ma problemu z dobrym lekarzem. Miejscowość jest nieduża i mamy trzech głównych lekarzy ze swoimi przychodniami. Walczą o klientów, są mili, nie ma dużych kolejek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uważaj bo to się zawsze tak zaczyna. Rutyna w związku, ktoś nowy kto się koło mnie kręci a mnie o to chodzi, potem dochodzi do wiadomo czego i później już się tylko pętla zaciska. Uważaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada co słychac???
jak relacje z chłopakiem?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agakowalska



Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orfeuszka napisał:
uważaj bo to się zawsze tak zaczyna. Rutyna w związku, ktoś nowy kto się koło mnie kręci a mnie o to chodzi, potem dochodzi do wiadomo czego i później już się tylko pętla zaciska. Uważaj.


Zabrzmiało trochę złowieszczo więc dodam swoje 3 grosze - rutyna może być zabójcza ale też zbawienna, w wielu codziennych sytuacjach jeśli dwójka ludzi zna się na wylot i rozumie bez słów lepiej reaguje na nagłe i problematyczne sytuacje i lepiej się uzupełnia stawiając czoła codzienności. Rutyna jest niebezpieczna kiedy jedna z osób się poddaje albo udaje, że wszystko jest ok. A pracować nad związkiem trzeba 24 h na dobę 7 dni w tygodniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group