Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zagubiona w związku

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czytalas ksiązke ? fajnie sie czyta ale film jak dla mnie nic nadzwyczajnego potwierdza teorie co jest bardzo reklamowane to nie jest duzo warte,. ja tez nie chcialam isc na ten film jakos zapowiedz mnie nie urzekla ale postanowilismy ze w walentynki spedzamy czas razem bez prezentow po prostu wspolny wieczor i tak sila rzeczy wyszlismy z domu. To fakt takie wspolne wieczory na prawde dobrze wplywaja na zwiazek Smile

a jeszcze teraz szukam piekarki zeby placki na wesele zamowic i fotografa ale te koszty mnie przerazaja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
a czytalas ksiązke ?

nie-e Wink
przy corce ktora nigdy sie nie meczy nie mam czasu na ksiązki Wink a wieczorem nie mam juz sił ani ochoty zeby siasc i czytac. Wink
słyszałam tylko ze film to badziewie w porownaniu do ksiazki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowniez filmu nie polecam nie wiem z kad taka furora w okol niego i takie statystyki Very Happy

a u Ciebie jak tam ? Smile ja sie biore za moja prace mgr ale chyba troche mi to idzie jak krew z nosa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nunu... zniknełas Nam... Sad
szkoda.
odezwij sie za jakis czas.daj znac jak rozmowa.


Ada1234 napisał:
a u Ciebie jak tam

zalezy o co pytasz Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak coreczka ? Smile i w ogole co porabiasz na co dzień ? Smile

ja w zasadzie mam 2 tygodnie wolnego już czasem nie mam co ze soba zrobic ale by robic cos to tez mi sie nie chce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada1234 napisał:
jak coreczka ? Smile i w ogole co porabiasz na co dzień ? Smile

coreczka ok.dzieki.
przechodzi faze buntu 2latka.
raz jest miła i potulna jak owieczka a innym razem niegrzeczna,płaczliwa,wszystko na nie itd.
musimy to jakos przetrwac.
na codzien siedze z nia w domu, niedługo rozp sie rekrutacja do przedszkoli wiec zobaczymy jak to wyjdzie,czy sie wogole dostanie..
dni nam mijaja tak szybko ... przeciez niedawno była taka malutka,czarniutka jak murzynek...a teraz? prawie przedszkolak Sad
nieźle sie przywiązałysmy do siebie.
ciezko mi wyobrazic ze to sie zmieni..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze pierwsze dni sa najgorsze po pojsciu do szkoly Smile ale zobaczysz z czasem bedzie wolala tam isc niz siedziec z mama w domu Very Happy teraz dzieci maja tyle mozliwosci... juz od najmlodszego ucza sie jezykow piosenek itd bawia sie z rowiesnikami to nie to co moje czasy przynajmniej Very Happy ja w jej wieku siedzialam zazwyczaj z babcia w domu a angielski ? zaczelam sie uczyc chyba dopiero w 4 klasie jak nie pozniej.. taki start wczesnie w zycie mimo wielu kontrowersji moim zdaniem ma troche plusów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada no napewno ma wiele + , nie twierdze ze nie Smile
ale przywiązanie jest ogromne.
czuje ze moja pępowina chyba nigdy nie odpadnie..;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety taka kolej rzeczy chyba nie ma na to zadnego lekarstwa Smile na poczatku rodzice sa calym swiatem dla dziecka a dla rodzicow dziecko jest calym swiatem przez cale zycie.. musisz moze wygospodarowac specjalny czas dla Cb i to Ci pomoze ? np gdy corcia jest w szkole Ty (jesli nie pracujesz:) zapisz sie na fitness albo silownie nie dosc ze troche sie oderwiesz to jeszcze zrobisz cos dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ada ona nie jest w szkole Razz
ma niecałe 3latka! Razz

Dodano po 20 sekundach:

rekrutacja jeszzcze przed nami, wiec nawet nie wiem czy sie dostanie Rolling Eyes Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group