Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze zajścia w ciążę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze ,że zrobisz te badania. Profil hormonalny jest bardzo ważny przy problemach z zajściem ciążę. Powinno sie właściwie zaczynać od tego. Mam nadzieje ,że wyniki wyjdą bardzo dobrze. A i jeszcze jedna ważna rzecz - zbadajcie nasienie partnera. bardzo ułatwi to sprawę.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka_27



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie jeśli chodzi o badanie nasienia to lekarz przepisał takie skierowanie ale kazał dopiero zrobić po wakacjach jeśli nie zajde w ciąże i kazał nie panikowac bo nie ma tak na zawołanie...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przypominam ze robi sie maly offtopic, prosze wypowiadac sie na temat a nie tworzyc nowe watki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktos23



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej,czy wie ktos czy olej z wiesiołka może wydłużyć cykl??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ktos23 może ale nie musi
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ktos23



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytam,bo pierwszy miesiąc stosuje i okres spoznia mi sie juz 5 dni,robilam test ale negatywny wiec wydaje mi sie ze to moze byc od wiesiolka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem, to stosuje się go tylko w pierwszej fazie cyklu, natomiast przedłuża fazę poowulacyjną
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Mar 06, 2010 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie wiesiołek można stosować tylko do owulacji ponieważ później może działać blokująco.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ariela



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nam pomógł kwas foliowy. Jak lekarza nam powiedział, ze jego niedobór może obniżać objętość nasienia i ruchliwość plemników to od razu zaczęliśmy brać folik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka01



Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 4:16 pm    Temat postu: korzen maca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

100% BIO KORZEŃ MACA w proszku stosowany od wieków dla wzmocnienia męskiej potencji, poprawy jakości nasienia i prostaty oraz jako naturalny afrodyzjak. Znacząco wpływa na płodność przyczyniając się do poprawy stanu jajeczek jak i kondycji i żywotności plemników - naturalna alternatywa dla sztucznych technik zapładniania. Stosowalam proszek wraz z kwasem foliowym i jagodami goji po 3 miesiacach zaszlam w ciaze, a lekarze mowili ze mam embriometroze i zajmie mi kilka miesiecy zanim zajde w ciaze. przez calą ciąże stosowałam naturale suplementy oprocz wyzej wymienionych dorzucilam algi: spiruline (ma naturalny kwas foliowy i chlorofil). Dzidzia urodzila sie zdrowa i dostała 10/10. Nie wierze lekarzom!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group