Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wspomagacze zajścia w ciążę

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edytka nie denerwuj się, jedno jest pewne, i tak i tak trzeba kwasik brać dla dobra malucha:)
A co sądzicie o tym preparacie Elevit? A może poleciłaby mi któraś z Was jakiś inny? Macie porównanie? Co mówią Wasi ginekolodzy? Może Feminatal albo jeszcze co innego Wink
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buska3434 castangus jest bez recepty. To preparat ziołowy. Duphaston na recepte. To cos w tym stylu jak luteina tylko drozszy.
Ja jak narazie biore folik - kwas foliowy ( dobry polecony przez lekarza), no i Clostybegyt na wywołanie owulacji. Jak narazie to tyle.
Wczesniej brałam luteine . Cudnie reguluje cykl i wydłuza faze lutealną ....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Clostybegyt na receptę? O całej reszcie pogadam z moją panią gin (cudowna kobieta) przy następnej wizycie ale kazała mi przyjść dopiero w czerwcu jeśli nie zajdę do tej pory i zbadać prolaktynę...no chyba, że nie dostanę okresu to szybciej;) Ech jak fajnie by było...
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Edyta22



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 64

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Falvit M brałam przy pierwszej ciąży, moja szwagierka brała Elevit i urodziła duże dziecko , a pozniej dowiedziałam się że przy którymś preparacie witaminowym rodzą się właśnie duze dzieci - zapytaj lekarza, napewno doradzi Ci najlepszy. Powodzenia w staraniach Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak clostybegyt jest na receptę.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nie duże mam jak narazie pole do popisu... :/
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka_27



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć dziewczynki:) Laughing
staram się z mężem o dzidzie od pażdziernika i nic Sad
biore kwas foliowy, wiesiołek i witaminy i zaczynam sie juz martwic co bedzie dalej ....Sad
nawet bylam u lekarza podobno najlepszego w w Polsce ginekologa położnika endokrynologa i wytłumaczył mi żeby sie nie przejmowac bo minimalny czas starania o dzidzie to rok, poza tym zeby przede wszystkim obserwowac sluz. oczywiscie profilaktycznie mam zrobic wszystkie mozliwe badania .
PS. super lekarz polecam jak byscie chcialy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę za daleko do Warszawy;)
Ja mam w swoim mieście też wspaniałych lekarzy-gina i endo, co prawda w dwóch osobach ale nie szkodzi:) Również mogę polecić kobitkom z GDYNI;)
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Edyta22



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 64

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To super lekarz skoro od razu kazał Ci zrobic badania. Napewno będzie kazał zbadać prolaktynę LSH, TSH więc nie martw się, napewno jak będzie coś nie tak to szybko zaleczysz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka_27



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Edyta22 napisał:
To super lekarz skoro od razu kazał Ci zrobic badania. Napewno będzie kazał zbadać prolaktynę LSH, TSH więc nie martw się, napewno jak będzie coś nie tak to szybko zaleczysz Smile


w 2-3 dc mam zrobić LH, FSH, E2, testosteron, PRL w teście MCT i 22 dc TSH, FT3, FT4 i progesteron.
dzieki Edyta22 za słowa otuchy ale wiesz jak to jest ja bym juz chciala:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group