Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wrastające włoski

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej użyć peelingu
----usuń odnośnik do strony w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janette
Spamer


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pruszków
PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawet przy depilacji laserowej mogą pojawić się włoski, które wrastają. Wiele kosmetyczek mi powiedziało, że w niektórych salonach te zabiegi wykonuje się dość tanio ale za to ze słabszą skutecznością i mniej więcej po 6 miesiącach włoski zaczynają znów rosnąć i to niestety bardzo boleśnie wrastać. Mi wrastały jak używałam tylko depilatora, ale zadziałał u mnie balsam przeciw wrastającym włoską: [reklama]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cukiereczek99



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 11:35 am    Temat postu: Re: Wrastające włoski Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misiaskce napisał:
mam mały problem :/
jakies pół roku temu zaczeły mi wrastac włoski w skóre na nogach.
teraz mam blizny w postaci kropeczek a włoski nadal wrastają Sad tworzą mi się rany a następnie właśnie blizny...


niewiem już co mam robić.
probowałam najpierw pilingu a pozniej robiłam okłady z rumianku, troche pomogło ale nie do końca Sad


Przede wszystkim zacznij używać pilingów. Zapobiegają one wrastaniu włosków w skórę. Możesz tez pomyśleć o innej metodzie depilacji skora ta Ci nie służy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1966



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miasta
PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z wrastaniem włosków jak często się golę. Im rzadziej tym mniej ta skóa jest u mnie podrażniona. Może warto zmienić to w sobie? Wiem, że ciężko wytrzymał z długim zarostem, też kobietą jestem, ale się da, tym bardziej w okresie jesienno zimowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale peelingi Ci nie pomagają ??
Jasne że na zimę można się "zapuścić" ale wg mnie warto się golić nawet dla samej siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lili29



Dołączył: 18 Kwi 2019
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje przetestuję krem do depilacji Veet, nie podraznia fajnie nawilża i przede wszystkim włoski nie wrastają. Ja stosuję do skóry wrażliwej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Peelingi pomagają ale jeśli ma sie słabe włoski i jednoczesnie mocną skórę to takie peelingi nic nie dają. Nawet jeśli zrobimy sobie peeling to włosek potrafi wrosnąć. Szczególnie bolesne jest to w okolicach bikini.

Polecam wziąc pod uwagę depilację laserem, dzięki temu włoski przestaja odrastać na stałe i mozna się ich pozbyć na długo. Teraz jest idealny czas na takie zabiegi z uwagi na to, ze nie ma słońca, a skórę trzeba przez jakiś czas trzymać z dala od słónca po wykonaniu zabiegu.

Mogę polecić dobry gabinet w Warszawie:
https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja-laserowa/fotodepilacja-ipl

W dobrej cenie mają tam pakiety ipl, z każdym kolejnym zabiegiem włosków jest coraz mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group