Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wrastające włoski

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiaskce



Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 11:40 am    Temat postu: Wrastające włoski Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam mały problem :/
jakies pół roku temu zaczeły mi wrastac włoski w skóre na nogach.
teraz mam blizny w postaci kropeczek a włoski nadal wrastają Sad tworzą mi się rany a następnie właśnie blizny...


niewiem już co mam robić.
probowałam najpierw pilingu a pozniej robiłam okłady z rumianku, troche pomogło ale nie do końca Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babsi



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj!


Wrastające włoski to dość częsty efekt po używaniu depilatora elektrycznego i wosku. Tak więc radzę powstrzymać się od depilacji tymi sposobami. W celu uniknięcia tego fatalnego efektu należy przed goleniem jak i po nim dokładnie zdezynfekować skórę jakimś specjalnym płynem dezynfekującym (kupisz w aptece), aby nie doszło do stanów zapalnych, po których powstają te rany, a potem blizny.

Na blizny mogę polecić maść Cepan. Słyszałam też o dużej skuteczności kremu Drula w leczeniu przebarwień i blizn po depilacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie...w jaki sposób najlepiej pozbywać się włosków na nogach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsza jest golarka.Taka normalna meska jednorazowka. Fakt ze trzeba to robic codziennie ale to staje sie nawykiem jak mycie zebow. zadnego bolu podraznien itp Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kurczę wiem...ale wkurza mnie to codzienne golenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak pozbyć się czerwonych punktów na skórze, które czasami występują po goleniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie pomaga masaz zwykla kuchenna sola na mokra skore. ale to pod warunkiem ze nie masz bardzo wrazliwej skory. to jest tez swietny peeling. pozniej skora jest niesamowicie gladka. tylko nie zapomnijcie uzyc po tym balsamu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOBIETA napisał:
mnie pomaga masaz zwykla kuchenna sola na mokra skore. ale to pod warunkiem ze nie masz bardzo wrazliwej skory. to jest tez swietny peeling. pozniej skora jest niesamowicie gladka. tylko nie zapomnijcie uzyc po tym balsamu Smile


Dziękuję za radę, ale po takim "masażu" nie wiem czy miałabym jeszcze skóre.. mam wrażliwą i suchą skóre.. ale dzięki za propozycje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to rzeczywiscie chyba by ci nie pomoglo a wrecz przeciwnie. ale wszystkim innym polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałam listę maseczek w dziale "Kosemtyki i pielęgnacja ciała" - Maseczeki kosmetyczne I.

Tam powinnaś cos na swoje nogi znaleść.
Choć ja mogę polecić maseczkę z ogórków i maseczkę z awokado.


Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group