Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wory pod oczami i podkrążone oczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
whitewine



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cienie pod oczami z wielona chorobami mogą być związane, jeśli nawet masz problemy z nerkami, może to być jeden z objawów. Pójdziesz do lekarza, to pewnie dostaniesz standardowy pakiet badań z krwi i coś się może wyjaśni. A cienie możesz rozjśniać np. zwykłą cytryną, a na dzień używaj jakiegoś dobrego kremu nawilżającego, olay ma fajne rozświetlające do twarzy, też pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izap



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te okulary żelowe rzeczywiście ,,dają radę"...raz dwa i po cieniach:)
tu można je zakupić:
-----------------
polecam:)


Czytaj regulamin!!! Linki na forum są ZABRONIONE. Link usuwam.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izap



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okulary żelowe rzeczywiscie ,,daja rade" polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
okazzdrowia



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też mam wory pod oczami, od dziecka. Zazwyczaj myli się wory z sińcami. Wory są o tyle paskudne, że odstają jak narośl od reszty twarzy i ciężko jest je zamaskować. Na mnie okulary żelowe źle działały, bo odzywały się moje zatoki. W zasadzie przez lata nie znalazłam na nie sposobu. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elekti



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś pojśc do lekarza, bo cienie pod oczami sa objawem chorej trzustki albo nerek. Z trzustka nie ma żartów bo może to się skonczyc cukrzyca, wiec lepiej idź do lekarza, żeby to sprawdzic.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
okazzdrowia



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie mam sincow.... Mam worki- lekarz w dziecinstwie stwierdzil, ze to taka uroda.... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Teleskop006



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 4:15 pm    Temat postu: Wory pod oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aby pozbyć się worów pod oczami,możesz spróbować kuracji następującej:
-wymyj dokładnie skóre wokół oczu
-zbij jedno kurze jajko do miseczki
-delikatnie nakładaje je tylko POD oczy
-zmyj jajko po 5minutach
-na oczy połóż plasterki ogórka
Kuracja powinna zadziałać,ponieważ jajko zawiera białka,które dobrze wpływaja na budowę komórki skóry.Polecam ten sposób!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
okazzdrowia



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krakow
PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked Dziekuje za informacje. Sprobuje Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na rewitalizację skóry polecam mezoterapię igłową. Preparaty stosowane do zabiegów mezoterapii mogą mieć formę gotowych leków produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu, lub koktajlem leczniczym (indywidualnie dobraną przez lekarza mieszanką związków leczniczych, regenerujących i odżywczych).

Zabieg ma o wiele bardziej dogłębne działanie niż jakikolwiek krem jaki zastosujecie na twarz.
https://artdermaclinic.pl/blog/67-co-to-jest-mezoterapia-iglowa


Ostatnio zmieniony przez Kolędra dnia Nie Cze 23, 2019 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chłodna maska na oczy, można masować kostką lodu, ja codziennie używam tego kremiku https://www.doz.pl/apteka/p133730-Botame_Olej_Arganowy_nawilzajacy_krem_pod_oczy_15_ml nawilża, skóra wokół oczu wyglada duzo lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group