Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wory pod oczami i podkrążone oczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AqA



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 9:19 pm    Temat postu: Wory pod oczami i podkrążone oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem którego raczej nie spotykam u moich kumpeli. Mam straszne Wory pod oczami:/ nie wiem co z tym zrobic przecież tego sie nie da zapudrować:/ Są one dosłownie prawie czarne i to ochydnie wygląda. niektórzy mówia ze to przez brak snu może to i prawda bo za durzo nie sypiam ale czy są jakies kremy, kuracje itd.,które pomagaja to ''wyeliminować''? Dodam jeszcze że mam 15 lat. Bardzo prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe ze to przez brak snu. Ale moze tez oznaczac jakies problemy zdrowotne. Aczkolwiek zdrowego trybu zycia nic ci nie zastapi to wory akurat mozna zniwelowac latwo. Smaruj je mascia na hemoroidy. Naprawde. to nie zart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sebo



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 6:36 pm    Temat postu: Podkrążone oczy i ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam strasznie podkrazone oczy czy mozna to w jakis sposob zmienic? (czy Lamblie np moga byc przyczyna podkrążonych oczu?)
kolejny problem to
blada cera i zapadniete oczy czy mozna to zmienic jakimis domowymi sposobami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patka23



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, u mnie pojawia się ten problem, gdy za długo śpię lub pracuje przy kompie. Jeżeli chodzi o domowe sposoby to dobrze działają okłady z ogórka. Możesz również spróbować zastosować okurary żelowe. Wkładasz na 30 minut do lodówki a następnie zakładasz tak na ok 15 min. Oczy wydają się wypoczęte. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez mam podkrazone oczy i jak sie nie umaluje to wygladam jak bym byla chora,albo nie wyspana.Taka jest niestety moja uroda,bo moja mama ma to samo,widocznie to rodzinne.Jedynym sposobem dla mnie jest makijaz,nawet nie wielki,ale musi byc,nie przeszkadza mi to,ze musze sie malowac,bo i tak zawsze to robilam,bez wzgledu na podkrazone oczy,poprostu bez makijazu nie rusze sie nawet,zeby wyniesc smieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs napisał:
bez makijazu nie rusze sie nawet,zeby wyniesc smieci.


to już dla mnie lekka przesada :/

na basen też chodzisz z makijażem ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na basen nie chodze,bo sie boje wody/kiedys sie topilam/.Poprostu zle sie czuje wychodzac bez makijazu,maluje sie od 1kl liceum i tak juz zostalo,poza tym pisalam o moich podkrazanych oczach i nie wyglada to ladnie,wiec musze to jakos zatuszowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko pamiętaj ze makijaż - taki non stop - strasznie źle działa na skórę - możesz więcej złego niż dobrego sobie wyżądzić tym :/

strasznie zapycha to pory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem o tym doskonale,jednak nie jestem jedyna ktora maluje sie codziennie,poza tym moj makijaz nie jest taki,ze mozna go szpachla skrobac,jak u niektorych,jest poprostu maskujacy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eleni



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam ten problem Sad ; podkrążone oczy -takie okropne "sińce" .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group