Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wory pod oczami i podkrążone oczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 6:10 am    Temat postu: Re: Wory pod oczami i podkrążone oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AqA napisał:
Mam problem którego raczej nie spotykam u moich kumpeli. Mam straszne Wory pod oczami:/ nie wiem co z tym zrobic przecież tego sie nie da zapudrować:/ Są one dosłownie prawie czarne i to ochydnie wygląda. niektórzy mówia ze to przez brak snu może to i prawda bo za durzo nie sypiam ale czy są jakies kremy, kuracje itd.,które pomagaja to ''wyeliminować''? Dodam jeszcze że mam 15 lat. Bardzo prosze o pomoc.

Witam moze okłady z rumianku w torebce wystudzić albo zimna łyżka z zamrażalnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 9:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do twarzy i przy okazji do rąk też używam mojego ulubionego kremu, czyli Bambino (ten ochronny. tak tak dla dzieci o!) ;D
Po prostu jest prze świetny ;D
Balsamów używam raz na jakiś czas i to nie mam określonej marki

Jednak jesli masz problem z bruzdami polecam wypełnianie kwasem hialuronowym:
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-naturalnie-przeciw-starzeniu

Bo tylko coś takiego będzie w stanie dać Ci dobre rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group