Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielki problem z rodzicami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz wyprowadzenie i zamieszkanie z chłopakiem nie musi od razu oznaczać tego że musicie zakładać rodzinę, Wręcz przeciwnie, jest dobry testem na sprawdzenie czy dobrze dobraliście się charakterami itp.
Myślę że warto o tym pomyśleć Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 4:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle ze jeszcze roche z tym poczekam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lorenka33



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z łazienkii ;p
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 7:14 pm    Temat postu: Nie wytrzymam !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam dość tego ze rodzice nie rozumieja ze sie zakochalam ... i to na zaboj !

Od 7 miesiecy jestem z chlopakiem ..
bardzo ale to bardzo Go kocham ... oddalabym za niego wszystko co najcenniejsze Very Happy
Wiem ze to jest miłość !!!
Nigdy tak nie kochalam !
w ogole nie kochalam..

Rodzice nie rozumieja tego.. mysla ze to zwiazek ktory sie lada dzien skonczy... ale my sie nie damy bedziemy walczyc o nasze uczucie ;p
dobrym rozwiazaniem jest pokryjomy slub ?


---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lorenka zastanow sie zanim cos postanowisz...jestescie dopiero 7 m-cy ze soba. to bardzo krotki staż, jeszcze do konca nie poznałas swego faceta. teraz jest cudownie ( czego zycze do konca),ale co bedzie jak wezmiecie slub i zacznie sie Wam nie układac?zaczniecie byc soba zmeczeni, itp. wspolne mieszkanie to duze wyzwanie.
co ci slub da? jesli jest to ten jedyny to za rok, za 3 ,4 lata sie pobierzecie. po co spieszyc sie? Smile
ile masz lat? moge wiedziec?

co do milosci- to nie poddawaj sie i badz ze swoim facetem na dobre i na złe Smile nie pozwol zeby ktos was rozdzielił Smile.
mocno sie zastanow czy warto dolewac oliwy do ognia? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ślub w tajemnicy przed rodziną skłóci rodziców i Twoich i jego z Wami na zawsze
głupie rozwiązanie, lepiej poczekać
Wind ma rację, że 7 miesięcy to krótko, ale i po takim czasie ludzie czasami są pewni co do siebie Wink a i czasami sie rozchodzą

właśnie - ile macie lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam z chłopakiem 2 lata i nigdy sie nie kłóciliśmy dopiero później zaczeły się kłótnie i to o mało ważne rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slub w tajemnicy = glupota - moim zdaniem. napewno pogorszy to sytuacje Rolling Eyes i jak dla mnie to 7 miesiecy to bardzo bardzo malo.. wlasnie ponawiam pytanko dziewczyn: ile macie lat Question Smile
Powrót do góry
Lorenka33



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z łazienkii ;p
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sumie macie racje.
Jak sie kochamy to i czas nie gra granic co za roznica jezeli wyjde za niego za rok albo dwa..
jak to milosc to bedzie zawsze jak nie to sie wypali.. po co rozwody..
dziekuje :* Very Happy

ja mam skonczone 18 a moj chlopak 20 ...
ale nam chodzi o to zeby moi rodzice zrozumieli ze sie kochamy


-----edited by emilka-----
staraj się nie pisać postów bezpośrednio pod sobą. jeżei chcesz coś dodać, używaj opcji "zmien", znajdującej się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam nadzieję, że zrozumiecie Wink
jeszcze by sie bardziej zdenerwowali, niżeli by zrozumieli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No racja potajemny slub to głupota. Jednak w wypadku jeśli sie kogoś pokocha czas nie gra roli. Znam paty z krótkim starzem które brały szybko slub i isę im poukładało a i ztakie które były długo i nic się nieukładało. Jak to kiedys powiedziała moja przyjkaciółka na pytanie z mojej strony "Czy jest pewna, że chce wziąść słub?" ona powiedziała "Jak poznasz kiedys tego jedynego to bedziesz odrazu wiedziec i niebedziesz się wachać czy z nim założyć rodzine" Dodam że ze swoim obecnym mężem była wtedy 3 miesiące po 4 były zaręczyny a po 9 miesiącach ślub. No małżeństwo bardzo udane. Więc naprawde czas bycia razem niema znaczenia. Prawdziwa miłość da rade.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group