Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielki problem z rodzicami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marta199127



Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: racibórz
PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad

czują sie zagrożeni Very Happy i lataja po ludziach mam nadzieje ze wszytsko sie wkońcu wyjaśni i będzie spokój ale kiedy to natąpi wiem, jedyne co wiem to to że kocham mojego Tomeczka i nie oddam nikomu bede walczyc do wyczerpania moich sił wiem trzeba walczyc, nie rozumie ludzi którzy poddaja sie bez walki zwykłym szarym ludziom nalepiej sie poddac nie walczyc ale sztuką jest to zeby walyczyć o siebie i swoją miłośc nie poddawac sie bo warto dla kogo jeśli sie bardzo kocha ja tak mam i bede walczyć myślałam ze na moich rodzicach chociaz będe mogła polegac ale oni wolą sie odsunąc od tego wszytskiego i mieć spokój ja rozmie to z jedenej strony bo dużo przeszli ale jeśli chcą szczescia swojego dziecka to niepowinni dołowac tylko wspierac cuż ja i mój chłopak mozemy liczyc tylko na siebie tylko on mnie rozumi inni wolą to olać i miec to gdzies a potem maja wszyscy do wszytskich pretesje czemu tak sie stało a nie inaczej potem przejrza na oczy i sie bardzo zdziwią życie jest trudne i teraz sie to objawia co bedzie dalej az boje sie pomyślec ale warto walczyc to wiem na pewno bez walki nie ma nic Exclamation Rolling Eyes



----edited by emilka----
jeżeli chcesz coś dodać, używaj opcji "zmień"
i staraj się nie wstawiać więcej niż 3ech emotek obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marta199127



Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: racibórz
PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad juz nie wytrzymujemy psychicznie z jego głupimi rodzicami;/ pomaga im robi wszytsko co chcą uczy sie dalej im małoSad wyżywaja sie na nim:(w poniedziałek idzie do psychologa radzilismy sie różnych osób dalej nic;/skad sie bierze taka głupota:(co robic ratujcie Exclamation :(jestem załamana:( co mam robic według was:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co wiecej poradzic. juz kazdy powiedzial od siebie zebys nie poddawała sie i walczyła. przeciez im o to chodzi zebys wkoncu zwatpiła i zrezygnowała, ale Ty nie mozesz byc słaba rozumiesz? bo stracisz faceta z ktorym byc moze bedziesz do konca zycia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 7:05 pm    Temat postu: pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

,nhg

Ostatnio zmieniony przez kotled dnia Sro Gru 16, 2009 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz o tyle przerąbane że zostałaś sama z twoją mamą (i babcią ) twoje rodzeństwo powyjeżdzało, twój tata też i teraz wszystko skupia się na tobie.
Jeśli twoja mama tak jak piszesz jest w okresie menopauzy to to jest z pewnością główną przyczyną jej zachowania, może gdy znowu zacznie Ci wypominać że czegoś zapomniałaś zrobić itp to powiedz jej wprost co o tym myślisz, że jesteś tylko człowiekiem i nie jesteś nie omylna i też zdarza Ci się zapomnieć, pozatym nie możesz być obiektem na którym wylewa swoją frustrację Exclamation
Jeśli chodzi o jej wywody na temat chłopaka to z pewnością są spowodowane tym, że nie chce abyś ty tez odeszła z domu tak jak twoje rodzeństwo, chce Cie zatrzymać dla siebie jak najdłużej.
Jeśli jest to w granicach normy to ok, ale często niestety taka "rodzicielska zazdrość" przeradza się w bardzo toksyczny konflikt... Rolling Eyes
Porozmawiaj szczerze ze swoją mamą, powiedz, że masz też swoje życie, że nie bedziesz z nią mieszkać cały czas, powiedz że nadejdzie kiedyś moment ze odejdziesz z domu i zaczniesz układać i stabilizować swoje życie.
Lepiej za wczasu rodziców o tym powiadomić bo jeżeli są z tobą bardzo związani mogą dostać "szoku".
Powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cgt

Ostatnio zmieniony przez kotled dnia Sro Gru 16, 2009 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co?? Jakieś dziwne układy... Rolling Eyes
Skoro masz 21 lat tym bardziej powinnaś nauczyć się poważnych rozmów z twoją mamą (ogólnie rodziną) bo jak nie teraz to kiedy?? Jak juz mama odseparuje Cię od reszty świata??
Nie rozumiem za bardzo oco w tym chodzi...
poza tym twoja mama wydaje sie byc nie swiadoma ile masz lat, dzieciom z podstawówki się mówi o której mają być w domu... Eh musisz koniecznie coś z tym zrobić bo się wykończysz...
A jesteś najmłodsza z rodzeństwa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gf

Ostatnio zmieniony przez kotled dnia Sro Gru 16, 2009 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, to też pewnie jest przyczyną :/ wiesz jesteś najmłodsza, musisz się słuchać itp :/ eh rodzice niestety maja takie dziwne podejscie...
Hmmm... mówisz ze twoja mama jest z tych co wszystko wiedzą najlepiej (skąd ja to znam) Wink Moja teściowa jest taka... i jest strasznie ciężkim orzechem do zgryzienia :/ wiesz ja mam o tyle "komfort" że nie muszę z nią rozmawiać, ale niestety w twoim przypadku chodzi o twoją mamę i to już nie jest takie łatwe... Musisz poprostu jej pokazać że nie jesteś już dzieckiem, że nie może Ci mówić co masz robić, że masz swoje życie... Rolling Eyes
Moze po prostu spróbuj prosto z mostu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotled



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehh nie wie

Ostatnio zmieniony przez kotled dnia Sro Gru 16, 2009 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group