Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

U ginekologa.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam fajnego ginekologa. jest delikatny. mogę z nim porozmawiać, pośmiać się ale eh chodze prywatnie do psycholog... to już nie mam kasy by prywatnie do gin chodzić Sad
tam gdzie teraz mieszkam mam mało znajomych (zwłaszcza dziewczyn).
mama mojego chlopaka miała mi poradzić kogoś. muszę z nią wkońcu porozmawiać. bo wypadałoby cytologie zrobić Very Happy i zobaczyć jak tam wszystko po wymrażaniu nadżerki.
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilona33312



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie. W styczniu skończyłam 15 lat i kochałam się ze swoim chłopakiem. Czy jak pójdę do ginekologa z mamą to on jej powie że to robiłam czy zachowa to dla siebie:?: Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przeprowadzi wywiad. I musisz mu powiedzieć że nie jesteś dziewicą, bo inaczej będzie Cię badał. Mama nie musi być obecna przy tym. A informacje powinien zachować dla siebie. W końcu obowiązuje go tajemnica lekarska. Ponieważ nie jesteś pełnoletnia jest potrzebny Twój rodzic aby w razie potrzeby podpisał zgodę na leczenie jeśli zaistnieje taka potrzeba.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ilona33312



Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group