Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

U ginekologa.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Internista to zwykły lekarz Wink ogólny.

Ginekolog tylko może wykonać badanie ginekologiczne.

Internista może zapytać, chodz nie wiem co go to obchodzi bo do ginekologa nie potrzebujesz skierowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnese
Gość









PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz mi co to sa za bole??
czy boli cie dol brzucha, jakby jajniki i przy oddawaniu moczu???
Powrót do góry
agnese
Gość









PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli masz takie objawy to moze to byc poprostu infekcja drog moczowych inaczej zwana zapaleniem pecherza i tu musi byc zastosowany antybiotyk. Dlatego musisz isc z tym do lekarza, i tu wystarczy internista. Nie przypuszczam, a nawet watpie by taki lekarz, przy twojej mamie tym bardziej pytal cie o to z kim spalas i czy spalas bo to nie nalezy do niego. Ja przynajmniej w calym swoim zyciu nigdy nie zostalam zapytana u zwyklego lekarza kiedy i czy z kims spalam, wiec o o to mozesz byc calkowicie spokojna i niczym sie nie denerwuj. Natomiast jesli bedziesz chciala to sama pozniej mozesz sie zarejestrowac do ginekologa i sama isc na wizyte bez wiedzy mamy!! I tam mozesz juz powiedziec sama spokojnie, z czym przychodzisz i nie bac sie powiedziec o tym ze wspolzyjesz dlatego ze wtedy latwiej bedzie lekarzowi przeprowadzic badanie i ewentualnie zastosowac odpowiednie leczenie lub udzielic jakiejs wskazowki, albo porady. Od tego jest lekarz ginekolog!! I naprawde nie musisz sie go obawiac ani wstydzic bo on nie jest od tego zeby wydawac opinie albo osady tylko zeby pomoc!! Powodzenia!!
Powrót do góry
Ewelka .....
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 8:30 am    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki Wam Smile Juz mi dodalyscie otuchy bo za pare godzin tam bede... Sad
Nie boli mnie dol brzucha tylko (chyba) to pochwa.
Innych objawow nie mam.. i zdarza sie to tylko od sam koniec sikania.
Juz jak bym poszla do ginekologa sama to bym sie napewno nie bala bo kiedys bylam i wie ze to nic strasznego Smile
Ale dziekuje serdecznie
Trzymajcie kciuki Smile)

Napisze tylko jak wroce
Powrót do góry
agnese
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. W takim razie mozesz miec zapalenie pochwy. No to z tym bedziesz musiala isc juz do ginekologa bo tu internista nic nie poradzi. Zobacz co teraz powie ci lekarz a potem idz sama do tego ginekologa i juz. Powodzenia
Powrót do góry
Ewelka .....
Gość









PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:03 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i juz wrocilam Smile Nic o tych sprawach nie pytala. Zrobilam badania moczu wyszlo ze mam duzo bakteri i dala mi jakies proszek cos na L Razz
Raz go wzielam i bolu juz nie ma Very HappyVery Happy
DZIKEKI WAM WIELKIE ZA WSZELKIE RADY
Smile
Powrót do góry
Olkaa ;P
Gość









PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:05 pm    Temat postu: Jak to u ginekologa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze moze zle pisze bo to nie ta katygoria ale sprobuje i zaryzykuje Smile
Zapisalam sie do ginekologa po raz pierwszy mam 16 lat i zastanawia mnie pare rzeczy, czy to bedzie wygladalo normalnie jak 16 letnia dziewczyna poprosi o tabletki antykoncepcyjne? Czy jesli powiem ze ja tylko po to to bedzie mnie badal? Czy jesli jestm zapisana bez widzy rodzicow w przychodni to moga oni jakos sie dowiedziec? Czy bedzie mi cos tam potrzebne, cos mam wziasc? Jak w ogole zaczac temat antykoncepcji Sad Moze cos powinnam wiedziec? Smile
Dziekuje za odpisanie jesli odpiszecie Smile
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie będzie to nic dziwnego gdy poprosisz o tabletki.Najpierw lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad i przeprowadzi badania.Trzeba sprawdzić czy wszystko jest w porządku.Bardzo dobrze,że odpowiedzialnie podchodzisz do sprawy zabezpieczenia.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olkaa ;P
Gość









PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:20 pm    Temat postu: o Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jest mozliwosc zeby sie ktos dowiedzial? narazie wolalabym zeby rodzice o tym nie wiedzieli...
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej wątpię.Poza tym lekarza obowiązuje tajemnica Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group