Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

U ginekologa.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam temat:
http://www.biomedical.pl/forum/u-ginekologa-vt741.html?highlight=ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pamelcia



Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Płoki
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 4:36 pm    Temat postu: .. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi bo ja już nic nie rozumiem.
Muszę iść do ginekologa z mamą czy wystarczy, że mama mnie tylko zapisze a ja pójde sama albo z chłopakiem? (Mam 17lat)

Proszę o szybką odpowiedź!
Z góry dzięki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podczas badania nie musi być nikt obecny, a czy przyjdziesz z mamą, czy tylko zapisze Cie, czy podwiezie samochodem itd. to już tylko sprawa wasza wewnętrzna.

Podczas badania nie musi być nikt więcej obecny niż Ty i lekarz. (rzadko sie zdarza że jest potrzebna pielęgniarka, ale zawsze uprzedzają o tym).

Podpis rodzica, co za tym idzie wiedza na temat twojego stanu zdrowia jest konieczna gdyby zaszła konieczność wykonania jakiegoś zabiegu (tak jest przy każdej specjalności), ale podczas zwykłych badań możesz iść sama Smile

Jeśli to twój pierwszy raz u ginekologa, to powiedz na początku to lekarzowi, wyjaśni Ci wszystko co i jak będzie sie odbywać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchaj nie musisz mówić nic mamie ja tez mam 16 lat i już kochałam sie ze swoim chłopakie jest nam razem cudnie.Ostatnio byłam u ginekologa no i oczywiscie chlopak byl ze mna!!zrobiono mi badania i po problemie wiem co mi bylo i juz jest wszystko ok:)



P.S a co do ginekologów to nie ma sie czego bać.Ja poznałam super ginekologa koleś jest dosłownie cudny lubię do niego chodzi czuje sie jak bym rozmawiała z przyjaciele jest taki wesoły i sympatyczny mogę mu o wszystkim powiedzic i on nikomu nie powie bo nie może a przede wszystkim wiem ze by tego nie zrobił!!No i ciesze sie z każdego spotkania z nim:)



------edited by emilka----
zwracaj proszę uwagę, na daty postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myskaa wiesz zdziwiła mnie twoja wypowiedz że tak na luzie sobie o tym mówisz i że możesz tak sobie chodzić do ginekologa na luzie też bym tak chciała Smile bo przyznam się że u ginekologa byłam tylko raz po tabletki "po" i nawet mnie nie badał i szczerze to myślę że pora sie do niego kiedyś wybrać na badania ale tak jakoś mnie odrzuca od zapisania się na wizytę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja babka tez jest przemiła. mozna z nia nawet zjesc ciastko a i herbatka poczestuje Smile no ale nie ma co sie dziwic, wkoncu prywatnie to luxus Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 09, 2008 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no przyznaje ze masz racje mało która dziewczyna lubi chodzić do ginekologa.;p ja lubię porostu z nim na luzie pogadać jak mam jakiś problem wiem ze mnie zrozumie i szczerze odpowie kiedy sie śmiejemy to sie śmiejemy a kiedy jest poważna rozmowa to poważna porostu koleś jest naprawdę świetny i nie jestem jedyną jego pacjentka która tak uważaSmile
szczeze powiem ze nie moge sie doczekac pt kiedy znowu sie z nim zobacze i pogadam:)



P.S gdybyś go znała tez byś tak uważała;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myskaa a mogę wiedzieć z jakiej miejscowości on jest może gdzieś niedaleko mnie to bym sie chętnie wybrała Smile jeśli nie chcesz pisać na forum to napisz na PW Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patychaa



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kujawsko - pomorskie ;)
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja byłam u ginekologa po swoim pierwszym stosunku , żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Ale to było straszne przeżycie ;/
Zapisałam się do facetki , żeby jakoś lepiej było, a okazało się odwrotnie. Starsza kobieta wywyższająca się i mówiła do mnie jakbym człowieka zabiła, a ja tylko z facetem do łóżka poszłam ^^
była nieprzyjemna i niemiła ;/ podczas badania nawet nie starała się być delikatna ;/;/
Po tamtej wizycie powiedziałam sobie, że następnym razem do ginekologa pójde w ostateczności xD mam uraz . ;p
ale Tobie życzę powodzenia. Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 21, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmień ginekologa po prosu. Bo to podejście jest co najmniej nieodpowiedzialne. Wiele schorzeń jest wykrywanych przy rutynowych wizytach. A gdy pojawiają się objawy zwykle jest już zbyt późno. Leczenie się ciągnie i ciągnie i często jest bardzo nieprzyjemne.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group