Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik różowaty - leczenie domowe

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 7:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chociaż dla mnie lepsze są kosmetyki bez filtra. Nie opalam się zbytnio tak wiec filrt stosuje na twarz jedynie jeśli wychodzę na plażę. Na co dzień nie jest mi to potrzebne ( poza tym fajnie byłoby złapać na twarzy trochę słoneczka i sie lekko opalić). Nic się pod kremem nie roluje Jak to bywa w tych z filtrem. Poza tym jeśli już koniecznie chcesz nałożyc filtr to mozesz i na acnerose na dzien ( krem sie super wchłania tak więc możesz na to nałozyc jeszcze drugą wersję tego z filtrem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czupakabra

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trądzikowi podporządkowałam całe swoje życie. Akceptuję kosmetyki tylko bez parabenów, silikonów i SLSów. Jeżeli macie jakieś sprawdzone produkty dajcie znać. Ja trafiłam ostatnio na https://acnerose.pl/ .
Jeszcze nie złożyłam zamówienia - czy myślicie, że warto?
Może któraś z Was czytała coś na ten temat albo może nawet używała produkty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2