Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik różowaty - leczenie domowe

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 7:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chociaż dla mnie lepsze są kosmetyki bez filtra. Nie opalam się zbytnio tak wiec filrt stosuje na twarz jedynie jeśli wychodzę na plażę. Na co dzień nie jest mi to potrzebne ( poza tym fajnie byłoby złapać na twarzy trochę słoneczka i sie lekko opalić). Nic się pod kremem nie roluje Jak to bywa w tych z filtrem. Poza tym jeśli już koniecznie chcesz nałożyc filtr to mozesz i na acnerose na dzien ( krem sie super wchłania tak więc możesz na to nałozyc jeszcze drugą wersję tego z filtrem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czupakabra



Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trądzikowi podporządkowałam całe swoje życie. Akceptuję kosmetyki tylko bez parabenów, silikonów i SLSów. Jeżeli macie jakieś sprawdzone produkty dajcie znać. Ja trafiłam ostatnio na https://acnerose.pl/ .
Jeszcze nie złożyłam zamówienia - czy myślicie, że warto?
Może któraś z Was czytała coś na ten temat albo może nawet używała produkty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kociczka80



Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama mowisz ze tradycyjne metody nie dzialaja... nie dziwie sie bo na mnie tez nie dzialaly.. ja poddalam sie leczeniu laserowemu w klinice Miracki w wawie (poczytaj sobie http://klinikamiracki.pl/zabieg/leczenie-tradziku-fotona-t3/ ) Sam zabieg w sobie trwa kikanascie minut i nie boli a efekty sa super. Ja wybralam najlepsza klinike z fachowcami i nie zaluje, polecam Ci goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trądzik różowaty powinien być leczony pod okiem lekarza. Tylko i wyłącznie. To niestety takie schorzenie, które niewłaściwie leczone, objawia się jeszcze gorszym stanem. To nie trądzik młodzieńczy, na który można samodzielnie zaradzić, a nawet jeśli się nic z nim nie zrobi, w większości przypadków sam przechodzi w pewnym wieku. Sam się przekonałem, że z trądzikiem różowanym nie ma żartów. Grunt, to trafić na dobrego lekarza. Życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rita1414



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam problem z trądzikiem różowatym 1,5 roku temu. Daj Boże od tego czasu żadnych większych zmian na mojej twarzy nie było. Z tego, co pamiętam z moją chorobą najlepiej poradził sobie dermokosmetyk Acnerose. Można go zamówić w internecie. Przychodzi w kilka dni. Świetnie łagodzi zmiany skórne - zaczerwienienie, wypryski. Moja skóra była wyraźnie po nim odżywiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DOmowe leczenie? No coz, do głowy przychodzi mi jedynie naturalna pielęgnacja czyli
naturalne maseczki z glinki
nawilżanie skóry ręcznie robionymi kremami
zrezygnowanie z kosmetyków ze złym skladem ( polecam poczytć sobie o tym jak czytać składy kosmetykow, nie jest to wbrew pozorom takie trudne)

Jednakże jeśli chcecie aby leczenie tradziku różowatego było rzeczywiście skuteczne to w koncu bedziecie musieli wybrac się do lekarza. Najlepiej do dermatologa.
http://i-medycyna.pl/jak-leczyc-tradzik-wieku-doroslego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Edziaak



Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja walczyłam z trądzikiem różowatym o wiele wiele dłużej, ale udało mi się go zminimalizować dzięki właśnie Acnerose. Nie mówię, że pozbyłam się go kompletnie ale czasami mi coś wyskoczy, przeważnie jak zjem coś zakazanego Smile Zestaw z Acnerose jest rewelacyjny bo ma naturalny skład i właśnie po 2 tygodniach zaczęły znikać mi te paskudne zaczerwienienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cera w przypadk tradziku rozowatego jest potwornie kaprysna wiec tutaj tak naprawde kazdy krok moze miec kluczowe znaczenie... Tutaj czytałam o terapii laserem https://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/lampa-led-dermalux/ światlo pobudza skore do regeneracji i odbudowy a jak wiadomo o to chodzi w przypadku takich niedoskonalosci. Wazne zeby zaprzestac, ale i wzmocnic, zregenerowac skore
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tartaletka



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi domowe leczenie nie pomogło, ja skorzystałam ze skutecznych i przebadanych kosmetyków jakimi są cetaphil. Bardzo mi pomogły, używałam tylko ich... moim ulubieńcem jest cetaphil da ultra, to bardzo przyjemny krem nawilżający, który koi nawilża i stopniowo ładnie redukuje podrażnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasieńka28



Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod koleżanką powyżej, tez lubię krem cetaphil da ultra, super nawilża i bez problemu nadaje się tez pod makijaż, używam regularnie i skóra wygląda naprawdę dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group