Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trądzik różowaty - leczenie domowe

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meriks



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 12:17 am    Temat postu: Trądzik różowaty - leczenie domowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem z nawracającym trądzikiem różowatym. Czy są jakieś domowe, mało inwazyjne i skuteczne metody na przynajmniej zmniejszenie trądziku? Mam już trochę dość brania kolejnych antybiotyków, bo widzę skutki uboczne :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asane



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2016 1:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dość długa lista metod na domowe leczenie trądziku jest tutaj: http://www.biomedical.pl/uroda/domowe-sposoby-na-tradzik-3566.html
Nie wiem, które są najlepsze, ale coś możesz wypróbować, bo większość tych sposobów na trądzik jest raczej bezpieczna. No wiadomo - nie należy przesadzać z przecieraniem spirytusem ;P
Bezpieczne na pewno są domowy tonik z ogórka czy przecieranie skóry aloesem.
Z tego co słyszałam od znajomych dość dobrze działają drożdże (maseczka lub do drożdże do picia) i maseczka z cebuli, z tym, że to drugie ma dość nieprzyjemny zapach, więc jak będziesz wychodził do ludzi, to może być problem Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dooms32



Dołączył: 08 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 7:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ten trądzik jest wiele domowych sposobów ale nie wszystko każdemu pomoże i na pewno nie odrazu, trzeba być wytrwałym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikodem02
Spamer


Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 5:15 pm    Temat postu: krem na trądzik i wypryski Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytałam , że na trądzik świetny jest ten krem
[zakaz zamieszczania linków na forum]
Ja go stosuję , lecz z innych powodów bo trądziku nie mam , mi kremik służy zauważyłam jeden fakt , że przed miesiączką nie pojawiają się mi wypryski jak zaczełam stosować krem .......... [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 12, 2017 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domowe leczenie to przede wszystkim calkowita zmiana trybu życia czyli:
zmiana diety na zdrowszą i zawierającą więcej warzyw i owoców
picie dużych ilości wody

Jesli chodzi o pielęgnację to:
stosowanie kosmetyków z filtrami
oraz naturalnych preparatów. Zwracajcie uwagę na skład kosmetyków ponieważ skłądy tych drogeryjnych często wołają o pomstę do nieba ( jakieś parafiny i silikony na pierwszych miejscach w inci). Mi osobiście najbardziej podpasowała seria Acnerose.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 7:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz coś o tym więcej napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Radosław7b
Spamer


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co kombinować moim zdaniem, idź do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O trybie życia czy o kosmetykach? No więc jesli chodzi o zdrowe odżywianie to w sieci jest naprawde dużo poradników na temat tego jak się za to zabrać Smile Tak więc kochana mozesz sobie o tym poczytać. O kosmetykach dowiedziałam sie natomiast nidawno. Jakieś 2 miesiace temu jak dziewczyny na wizażu sobie je zachwalały ( wyczytałam również kilka opinii na blogach) Tak wieć pomyślałam sobie,że co mi szkodzi sobie kupić oraz wyprbować. Zamówiłam sobie z neta na początku krem na noc, potem jednak dokupilam i płyn i krem na dzien ponieważ były to jedne z lepszych kremów jakie miałam. A moze i nawet najlepsze chociaż poczekam do ostatecznej oceny jak zużyję opakowania.Cera mi się wyłagodziła, tak sięc mocno nie czerwieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krem na dzien ma filtr? Staram się stosować te z filtrem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tłuste kremy , powoduja ze skóra wydala łatwiej zanieczyszczenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group