Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. test był zrobiony za wcześnie. to, co wypisują na testach można brać na poważnie. wykrywają ciążę 6ciodniową, ale nie 6 dni od stosunku, bo żeby doszło do ciąży, to musi jeszcze dojść do zapłodnienia i zagnieżdżenia. powtórz test za kilka dni, jeżeli miesiączka się nie pojawi.
2. co do temperatury, to może być podwyższona z różnych przyczyn, lekkie przeziębienie itp. poza tym wyższa temperatura normalnie może sie utrzymywać przez całą drugą fazę cyklu. jak nie spadnie w dniu spodziewanej miesiączki, to dopiero może to być jakiś sygnał.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamts



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Btm:)
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisałam juz ze nie jestem przeziebiona nawet troche..
i właśnie dzisiaj jest ten dzien spodziewanej miesiaczki a temp. nie spada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys slyszalam ze w pochwie (bo w ktoryms temacie pisalas ze mierzysz temperature w pochwie) jest wyzsza o pare stopni i ze "normalna" temperatura 36.6 w pochwie wynosi ok 37 cos... dopiero jak jest jakies 37.5- 37.8 to mozna sie niepokoic... Smile
Moze jakos to cie uspokoi Smile Dla pewnosci poszukaj w internecie napewno cos na ten temat cos pisze, bo ja juz dokladnie nie pamietam na jakiej stronie to wyczytalam Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamts



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Btm:)
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale nie moge przeciez mierzyć pod pachą bo tam nie ma hormonów Smile
Wyczytałam, ze temperatura w pochwie normalnie dziewczyny mialy okolo 36,8.. w dniu miesiaczki albo dzien wczesniej powinna spaść, a mi nic nie spada a mam dalej 37,3 a nawet 37,4. poczekamy zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2008 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podwyzszona temperature do 36,9 37 juz ponad tydzien co gorsze temperatura wystapila po miesiaczce(wczesniej nie mierzylamwiec nie wiem czy w czasie okresu tez taka byla) wiem ze moja normalna teperatura jest dosyc niska 36,6 to max, po meisiacze rowniez spuchly mi piersi a zawsze mi malaly test wyszedl negatywny po 18 dniach od rzekomego zapłodnienia i wystapila normalna miesiaczka wiec czy moge byc w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia21*



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej jest jakaś możliwość że jestem w ciąży jeśli @ mam mieć jutro albo pojutrze a temp miałam wczoraj 37.3 a dziś 37.1? Dodam że kochałam się z chłopakiem w dni płodne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 3:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temp taka musi sie urzymywac dłuzej niz 2 dni. moze to zwykłe przeziebienie? niekoniecznie musi oznaczac ciaze.
zrob test . to bedzie najlepsze rozwiazanie Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
wiem, że gdzies już pisałyście o tym, ale nie mogę znaleźć tego tematu, więc piszę tutaj.

O jakiej porze dnia najlepiej mierzyć temaperaturę?
Pod pachą czy w pochwie?
O ile kresek temperatura w pochwie jest wyższa od tej mierzonej pod pachą?

Dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomiar najlepiej w pochwie z samego rana. tutaj są zasady:
http://www.biomedical.pl/forum/mamy-szanse-czy-tez-nie-vp61427.html?highlight=temperatura#61427
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nojje



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2008 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki!

A czy ktoś może mi jeszcze w skrócie opisać jak zmienia się przykładowa temperatura podczas cyklu?
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 5 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group