Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pytajaca



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie znowu w tym miesiacu nie wyszlo...normalnie siasc tylko i plakac.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 9:55 pm    Temat postu: Temperatura w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ile kresek skacze? Czy zawsze i od kiedy? Jednym słowem dziewczyny, jak to jest? Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciąży jest wyższa temperatura niż przed owulacją (co najmniej o 0,2 - najczęściej 0,5 stopnia) a utrzymuje się taka do min. 100u dni i jest to związane z łożyskiem, które wtedy zaczyna podtrzymywać ciążę (bo wcześniej właśnie była to rola progesteronu w wyniku którego tempka jest wyższa).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle wiem Wink Ale temperatura jest podwyższona cały czas od momentu zapłodnienia?
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka a co jestes w ciazy ?:> Wink Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję,że jeszcze nie Cool
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczyna być podwyższona dzień lub kilka godzin po owulacji i jeżeli utrzymuje się podwyższona po dniui spodziewanej miesiączki, to wtedy jest to pewien sygnał. jak kobieta nie jest w ciąży, to temperatura spada przed samym okresem lub w pierwszym dniu cyklu i pozostaje 'niższa' do dnia po owulacji. dlatego dopiero po dniu spodziewanej miesiączki można się sugerować temperaturą. nie wcześniej Wink
przy okazji dopowiem, że w tych pierwszych 100u dniach ciązy warto dalej mierzyć temperaturę (bo kobiety czesto dowiadują się, że jest ciaza i już przestają mierzyć), bo jak spada w tym czasie, to może sugerować coś złego, poronienie itp. i dzięki temu można szybko zareagować Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kosiak



Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:23 pm    Temat postu: podwyzszona temperatura ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,

Mam pytanie dziewczyny

3 tygodnie spoźnia mi sie miesiączka, zrobiłam już 2 testy ciążowe wynik negatywny.

Zastanawia mnie fakt - od 7 dni mam podwyższoną temperaturę miedzy 37 - 37,2


Czy w tej sytuacji istnieje prawdopodobienstwo że pomimo negatywnego wyniku testu mogę być w ciąży.
Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, chociaż najpewniejszy wynik dają testy z krwi. Temperatura może być podwyższona z innego powodu, np. przez stres, przeziębienie, stan zapalny.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniamts



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Btm:)
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zrobilam test okolo 8 dni po stosunku wyszedl negatywny.
Powinnam dzisiaj albo jutro dostac okres, a temperatura wynosi 37,4...
niepokoi mnie taka wysoka temp. szczegolnie kiedy mam dostac okres to wlasnie powinna spaść..
a okresu ni widu ni slychu. Brzuch mnie tak rwie, piersi wielkie ale nie bolą mnie tak jak przed okresem zawsze. no i jem, jem, jem i śpie.
oprócz tego mam zylki na piersiach i okropnie nos zapchany chociaz nie jestem chora.. czytalam o tym ze w czasie ciazy jest zapchany nos ze ciezko zasnac, ja wlasnie tak mam. Sama juz nie wiem :/ wolałabym nie robic testu krwi narazie.
1. czy test nie byl robiony za szybko? bo te bzdety ktore wypisuja na testach, ze wykrywa 6dniowa ciaze itd... to na powaznie nie mozna brać.
2. co moze oznaczac ta wysoka temp.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 4 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group