Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale przed wstaniem z lozka mialam 37,1 ale dzieki jeszcze raz Smile)) jutro napisze co i jak Smile czy sie cos rozkręciło czy nie Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temperatura może być wyznacznikiem jedynie w przypadku systematycznego mierzenia w innym razie nie ma sensu się nią sugerować. Czasami bywa tak, że tempka spada dopiero w pierwszym, drugim dniu miesiaczki więc jest różnie jak widzisz. Dlatego ważna jest obserwacja przez kilka cykli aby zobaczyć jak organizm funkcjonuję.
Jeśli dostałaś okres i jest on normalny to tempka na pewno Ci spadnie w najbliższych dniach ale mierzymy codziennie rano przed wstaniem z łóżka o stałej porze. Nie w dzień, nie o różnych godzinach...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mychaM



Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny to znów ja mówiłam że w niedziele wieczorem dostałam krwawienie ale ono było dziwne bo zazwyczaj normalny okres mam 5/6 dni a dziś już nic nie mam czyli cała niedziela i cały poniedziałek..nie wiem co o tym myśleć bo temp przed wstaniem z łóżka rano jest 37,1 i nie spada..podczas tego krwawienia też nie spadła..moje obie siostry przez 2 pierwsze miesiące miały normalne krwawienia i nie wiedziały że są w ciąży..a ja juz wkońcu nie wiem ale bardzo bym chciała Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test i tyle . Po co się zadręczasz i szukasz odpowiedzi nie wiadomo jakich jak cała sytuację rozwiąże test ciążowy np betahcg
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niepewna20



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jeśli zmierzyłam temperaturę 20 min później niż zwykle to mam ją uznać już za zakłóconą czy te 20 min nie robią tak wielkiej różnicy?? i mam jeszcze jedno pytanie... ostatnio mam sporo wyższych temperatur na początku cyklu a jestem pewna,że w ciąży nie jestem i w zwiąsku z tym zdarzyło mi się zmierzyć temperaturę 2 razy. za 1 była 36.9 a za drugim już 36.7 a może ja źle ją mierzę lub termometr jest uszkodzony?? bo już sama nie wiem.. (temp mierze codziennie rano w pochwie)

i czy zwykły katar bez przyjmowania żadnych leków lub nagła zmiana temperatury na Mrozy mogła spowodować zakłócenie w pomiarze? bo dziś znowu temp wysoka..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taka35



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ZAKLICZYN
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 12:35 pm    Temat postu: PROBLEMY Z TEMPERATURĄ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam taki problem ,wydaje mi sie ze jestem w ciąży ,nie mam juz okresu od miesiąca,temperatura jest 37.3 test ciązowy ujemny i beta hcg -wynik 2,dodam ze od 10 lat lecze sie na tarczyce ,niedoczynnosc ,a moze to początek menopałzy ,mam wymioty poranne po śniadaniu ,boli mnie głowa i wkrzyzach mi trzeszczy Rolling Eyes
pozdrawiam i czekam na jakąś porade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taka35 hmm no to jest problem. Brak okresu i wysoka temperatura ( powyżej linii podstawowych temperatur) mogą świadczyć o ciązy ale również o przetrwałym ciałku żółtym. Test ciążowy wyszedł ujemny , beta nie wiem bo nie znam norm Twojego laboratorium. A może przejdź się do lekarza , to przyśpieszy całą sprawę i da Ci odpowiedz.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
taka35



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ZAKLICZYN
PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TEMPERATURA TEMPERATURĄ Ale jak obydwa testy są negatywne bo norma i pewność ze się jest w ciąży z betą hcg wynosi 5 a ja mam 2 i źle się czuję to co mam o tym sądzić. Okresu nie mam od miesiaca a mam 36 lat. Tem 37,4

---nie pisz całego postu wielkimi literami. Regulamin---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taka35 robilas bete? Twoja beta wynosi 5?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra to w takim razie dwa testy negatywne. Beta wynosi 2 a ciąża jest od 5 tak? Jesli tak to ciąże wykluczyć można. Może to jakieś zaburzenia hormonalne. Najlepiej idz do ginekologa
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 31 z 33

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group