Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki czy ciąża?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamilla
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję. A jak bardzo dla ciąży byłoby szkodliwe gdybym nie przestala brać tabletek do czasu pierwszego okresu?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno powiedzieć - jednak zawsze lekarze mówią aby odstawic tabletki - na samym poczatku tworzy sie rdzeń kręgowy i właśnie tutaj może powstać problem. Więcej nie jestem w stanie powiedzieć - przykro mi Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:)



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biore tabletki od 3 miesiecy tzn 3 opakowanie i tearz boje sie ze moze byc dzidzia co sie stanie jeskli jestem w ciazy i biore tabltki bardzo to zaszkodzi mojemu dziecku boje sie:( jesli ono ju zjest to niech bedzie zdrowe Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Smile" boisz sie juz od kilku dni.. dlaczego jeszcze nie zrobiłas testu? juz bys wiedziała czy jestes czy nie.. i odwiedziła lekarza gdyby sie okazało ze jestes.. i by ci wytłumaczył czy brac czy nie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:)



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem boje sie dowiedziec prawdy z jednej strony chcialabym byc jzu mama a z drugiej nie wiem czy jestem jzu na to gotowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomyśl tylko o jednym - czy lepiej przemóc swoją obawe czy może szkodzić dziecku które może się w tobie rozwijać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Nie Paź 29, 2006 7:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Znam przypadek,kiedy kobieta biorąca tabletki zaszła w ciążę i miała miesiączkę.Gdyby nie to,że poczuła się gorzej,tzn.miała dolegliwości ze strony układu pokarmowego,pewnie nie zorientowałaby sie tak szybko...
Najważniejsze,że dziewczynka urodziła się zdrowa i normalnie się rozwija:)

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:)



Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam juz po wizycie jednak nie bedzie bobasa. Z jednej strony ciesze sie bo jesli mialo by byc chore to lepeij ze go nie ma a z drugiej chcialbym bym juz mama ale chyb ajeszcze musze z tym poczekac:* pozdrowionka i dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie po to człowiek bierze tabletki by sie dowiedziec że bedzie mamusią.. wiec cieszmy sie że tak sie skonczyło Smile pozdrawiam.. Smile i życzę świadomego macierzyństwa a nie z przypadku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group