Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki czy ciąża?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:10 pm    Temat postu: Tabletki czy ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam taki problem 10 dnia cyklu kochalam sie z chlopakiem i on sie tam we mnie sposcil dodam ze biore tabletki Yasmin i cykl mam zazwyczaj co 26 dni, 11 dnia cyklu wystąpiły krwawienia a przeciez okres sie skonczyl, jezeli dochodzi do zaplodnienia to wystepuje krwawienie( nie miesiączka) czy raczej moge byc w ciąży, jakie jest tego prawdopodobieństwo??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala
Gość









PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej!ja mam podobny problem,otoz stosowalam tabletki cilest,podczas zazywania ich wystepowalo plamienie,po zakonczeniu stosowania ich(co prawda nie wzielam ostatnich 4tabletek,i nie kochalam juz sie z moim chlopakiem)dostalam krwawienie,ktore trwalo 5,6 dni,ale za to zaczynam podejrzewac ze cos sie dzieje z moim organizmem.Czy to mozliwe ze biora tabletki,majac po nich okres byc w ciazy???moj brzuch ,a raczej podbrzusze powiekszylo sie,czuje sie taka pelna pomimo ze nie jem zbyt duzo.Odczuwam jak gdyby niestrawnosc.Sama nie wiem co mam myslec....
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pytanie do Was.. jak długo bierzecie tabletki?

Bo z tego co podejrzewam to bardzo krótko, nie więcej niż 3 miesiące..
a musicie wiedzieć, zapoznać się z ulotka bardziej, że plamienie może występować w pierwszych 3 miesiącach, nie jest to nic niepokojącego, a raczej naturalnego. Organizm w ten sposób przyzwyczaja się do nowych hormonów.

Natalio, Twoje plamienie było w tym wypadku normalna sprawą, a "okres" krwawienie dostałaś z odstawienia.. Nie ma obawy o ciążę..

Asiu, nie dojdzie do zapłodnienie, jeżeli regularnie stosujesz tabletki, przestrzegając przy tym pewnych zasad (mam tu na myśli-biegunke, wymioty, pominiecie tabletki..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala
Gość









PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rzeczywoscie po dlugiej przerwie zaczelam ponownie stosowac tabletki(to bylo w trakcie zazywania 3 opakowania)mam nadzieje,ze wszystko jest ok.:)Ale co do tabletek,to bede musiala wybrac raczej inny srodek zabezpieczajacy,poniewaz w trakcie brania stracilam chyba okolo polowy swoich wlosow-masakra!
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natalio, nie musisz odrazu rezygnować z tabletek, możesz poprostu je zmienić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala
Gość









PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 lata temu bralam harmonet przez rok czasu i tez wlosy wypadaly mi nieustannie,no ale nie tak jak po 3 opakowaniach cilest!Pojde do lekarza i poprosze o przeprowadzenie badan a takze wywiadu,aby potrafil dopasowac odpowiednie tabletki ,a nie zeby przepisaywal mi takie jakie sadzi za stosowne,w koncu nie jestem zadnym krolikiem doswiadczalnym:)
pozdrawiam
Powrót do góry
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja biore tabletki od kwietnia tylko teraz zmienilam je z Diane na Yasmin i to może dlatego tak jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak więc nie masz się czym przejmować, normalna reakcja organizmu na zmiane hormonów..
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anula_5555



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Połczyn
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem bo byla u ginekologa i powiedzial ze to od tabletek i juz mi ustalo te krwawienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widzisz, wszystko jest oK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group