Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki czy ciąża?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nitka153
Gość









PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanko w zeszlym miesiacu odstawiłam tabletki teraz staramy się z męzem o dzidzię i z tad moje pytanko czy idzie zajśc w ciąże tuż po odstawieniu tabletek?Czy trzeba czekać jakiś czas?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwość istnieje - zadko ale jest.Wszystko zalezy od tego jak szybko twoj organizm powróci do płodności Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jest jednak problem,bo jedni mówią że kobieta bo odstawieniu tabletek jest płodna jak królik inni mowią że potrzeba na to czasu z tad moje pytanko.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety -nikt tuatj nie jest wstanie tego stwierdzic w 100% - kazdy organizm jest inny.

Niejednokrotnie zdaza sie zascie w ciaze tuz po odstawieniu tabletek ale i jest wiele przypadkow gdzie kobiety musza czekac nawet do 2 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj 2 lata!!!!!!!!Tyle czakania? Crying or Very sad
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie- to zdaza sie zadko - i głównie w przypadku zastrzyków hormonalnych.

sadze ze nie bedziesz dlugo czekac - a dla pewnosci moge ci poradzic abys po stosunku trzymala nogi ponad glowa ( np. oparte o ściane) wtedy nasienie w calosci spłynie do pochwy i szanse na poczecie wzrosną Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to pewien sposób?Super dzięki może się uda-mam taka nadzieję.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilla
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie. Biore tabletki Diane 35. Zapomniałam wziąść tabletki w pierwszy dzień pierwszego tygodnia. Zrobiłam to na drugi dzień ale minęło troche wiecej niż 12h. Pozniej w ten sam dzień wziełam nastepną tabletke o stałej porze. Jeszcze w ten sam dzień doszło do stosunku, w nastepny również. Czy mogę być w ciąży?Jak duze jest prawdopodobieństwo i jak to sprawdzić- na test jest za wczesnie, do tego biorę dalej tabletki jak zawsze, czy powinnam je odstawić, zanim się nie upewnię czy jestem w ciąży czy nie. Prosze o szybką odpowiedz.
Kamilla
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szansa na ciąże w tym przypadku nie jest duza - hormony nie przestaja dzialac odrazu - jedynie zmniejsza sie stopniowo skutecznoc. jezeli jednak masz watpliwosci to wstrzymaj sie z ich braniem do mometu zrobienia testu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group